תוכנה לשחזור קבצים מדיסק קשיח

תוכנה לשחזור קבצים מדיסק קשיח

בוודאי כולם מכרים, שפתאום קרה מצב, שבו דיסק קשיח הפסיק לעבוד ולהגיב כלל. במאמר הבא נדבר על מה ניתן לעשות ומה לא מומלץ לעשות.

בעולם המודרני "מ"ר גוגל" החליף המון תפקידים ולא פסח גם על עולם הטכנולוגיות. ובכך דבר ראשון, שקורה כאשר אנשים נתקלים בבעיה כלשהי, הוא פנייה לרשת אינטרנט וחיפוש פתרון לבעיה שבה נתקלו. תרחיש הזה מתקיים גם כאשר יש תקלה בדיסק קשיח.

ניתן לומר, שבחיפוש מאוד פשוט הגולשים יחשפו למגוון פתרונות החל מהודעות פרסום של מעבדות ונותני שירות של שחזור מידע וכולל המלצות לתוכנה לשחזור קבצים מדיסק קשיח. כאשר בחלק מהמקרים התוכנה תהיה חינמית לשחזור קבצים עד נפח מסוים ובמקרים אחדים חינמית לחלוטין.

כיום מדברים על תוכנה לשחזור קבצים מדיסק קשיח כמו RECUVA או DISK DRILL, כמו כן ישנה גם תוכנה בשם EASEUS, שנותנת אופציה חינמית לצורך שחזור קבצים, שנפחם לא יעלה על 2 ג'יגה.

צריך תמיד לזכור שאף תוכנה חובבנית, אינה יכולה להחליף אנשי מקצוע, אשר צברו ניסיון רב ועובדים עם הטכנולוגיות החדשות בתחום שחזור מידע במעבדות המצוידות בכלים טכנולוגיים מתקדמים ביותר. לכן, אם המידע, שנמצא על דיסק קשיח באמת חשובה לכם, אל תבזבזו את הזמן ופנו למעבדה לשחזור מידע. אצלנו בדוקטור דיסק, תקבלו שירות איכותי, מהיר ומקצועי, במחירים אטרקטיביים במיוחד.

להתייעצות או בירור מידע צלצלו:

03-532-5203

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

 

 

אם בכל מקרה אתם רוצים לנסות את מזלכם אז תלכו לפחות על התוכנה החינמית, רק קחו בחשבון שלפעמים, לאחר הניסיונות כאלו לא יהיה ניתן לשחזר את הקבצים גם בתנאי המעבדה על ידי אנשים, שמתמחים בזה.

כמה מילים על תוכנה

זו תוכנה לשחזור קבצים מדיסק קשיח, שלפי תאוריה מאפשרת לשחזר קבצים מכל מיני סוגים, לדוגמה: נתונים, תמונות או מסמכים, קטעי וידאו או קבצי אודיו. תוכנה לשחזור קבצים מדיסק קשיחלפי הנתונים האחרונים, תוכנה זו חינמית לחלוטין ותומכת במגוון מאוד רחב של מערכות הפעלה. לרב בפורומים מדווחים על כך שבעזרת תוכנו זו ניתן לשחזר קבצים שנמחקו, כולל מיילים שנמחקו.

התוכנה דורשת הורדה והתקנה על המחשב שלכם וניתן למצוא אין ספור מדריכים ברשת, שיסבירו איך לעבוד איתה. ישנם עדויות, שמספרות על כך, שלמרות שבכל מקום צויין, שתוכנה היא חינמית וללא הגבלת שחזור, היא אכן מוקבלת ונותנת לבצע שחזור רק עד 20 MB בחינם ואם רוצים יותר אז חייבים לשלם. אחרים טוענים, שהיא הצליחה לשחזר רק חלק מהמידע והקבצים, ששמורים בדיסק.

מה המסכנה?

אל תסתבכו, שחזור מידע עושים במעבדות המקצועיות כמו דוקטור דיסק או לא עושים בכלל. אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב, שבו גם לא הצלחתם לשחזר אף נתון וגם גרמתם נזק בלתי הפיך לדיסק קשיח, שימנע שחזור מידע גם על ידי טכנאים מקצועניים.

זקוקים לשחזור נתונים? פנו עוד היום לשירות מקצועי של מעבדה לשחזור מידע בטלפון:

03-532-5203

להתייעצויות עם מומחה: 03-532-5203

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד