תוכנה לשחזור קבצים

תוכנה לשחזור קבצים

לא פעם קורה, שדווקא ברגע הכי קריטי, אתם חייבים להיכנס למחשב ולמצוא אותו קובץ מסוים, שכרגע זקוקים לו, אבל נתקלים בבעיה ולא מצליחים להתגבר עליה. באופן כללי הדיסק הקשיח יכול להינזק ממגוון סיבות כמו למשל: תקלות מכניות בדיסק עצמו (קצר חשמלי, קריסת ראשים, תקלות במנוע), פגיעה של וירוס, פירמוט שבוצע בצורה שגויה, נפילה של המחשב, אבק, הזזת המחשב בצורה חדה (ניעור), טמפרטורה שהיא נמוכה או גבוהה מהטמפרטורה המומלצת (בין 30-35 מעלות) וכמובן גילו של הדיסק הקשיח, סיבות האלו מעוררות מיד שאלה: "מה עושים?"

פונים עוד היום לשירות מקצועי של ד"ר דיסק בטלפון:

03-532-5203

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

כמו כן הפעולה הנוספת והחשובה ביותר והמתבקשת היא לכבות מיד את המחשב. אחרי זה ישנם כמה פתרונות:

  • ניסיון לבצע שחזור מידע לבד בעזרת תוכנה לשחזור קבצים
  • מציאת טכנאי מחשבים, שיעזור לכם בתקלה
  • פניה לחברה לשחזור מידע.

בואו ננסה לראות יתרונות וחסרונות של כל אחד מהפתרונות.

תחילה נתמקד על פתרון הראשון של שחזור נתונים בעזרת תוכנה לשחזור מידע. היום ניתן למצוא ברשת מגוון רחב של תוכנות גם חינמיות וגם בתשלום. בין הנפוצים תוכנה בשם "רקובה". זה יישום יחסית ידידותי למשתמש, שיכול לעזור בשליפת נתונים במידה והם נמחקו בטעות.תוכנה לשחזור קבצים במידה והכל עובד חלק, אתם אמורים לקבל רשימה של קבצים, שניתנים לשחזור. ה"וותיקים" אומרים, שמאוד חשוב להשתמש בה מיד לאחר מחיקת קבצים, אחרת יש סיכוי ששום שחזור לא יצליח.

תוכנה נוספת נקראת פנדורה רקברי, שזו בעצם תוכנה חינמית, שיכולה לשחזר קבצים ותמונות. לא מעט היו דיווחים ברשת, שלא הכל עבד חלק בתוכנה. ישנם עוד תוכנות כמו HANDY RECOVERY, SOFTPERFECT ואחרות. צריך לזכור גם שביצוע שחזור בעזרת תוכנות לא תמיד יכול להיות מוצלח ואפילו יכול לגרום נזק בלתי הפיך – איבוד מידע לגמרי.

עכשיו נדבר על פתרון השני – ישנם כאלו שינסו לשכנע אתכם כשתשאלו איך לחלץ מידע מדיסק קשיח לבצע שחזור מידע בחנויות מחשבים או דרך טכנאי מחשבים, עליכם לדעת כי יש סיכוי גבוה לאיבוד נתונים מלא מכיוון שהם אינם מתמחים בשחזור מידע ובדרך כלל המעבדות שלהם אינן מאובזרות לצורך זה.

הגענו לפתרון השלישי והמומלץ ביותר לכל מי שרוצה לשחזר את המידע במלוא. מה מבדיל את המעבדות שמתמחות בשחזור מידע ולבים מעבדות שמתמחות בתיקון מחשבים? קודם כל הצוות המקצועי, אשר עבר הכשרות וקורסים מקצועיים, מעבדות שמאובזרות בציוד וטכנולוגיות המתקדמות, המיועדים לשחזור מידע וכמובן ניסיון רב של עובדי החברה לשחזור מידע בתחום. לכן, אם אתם לא רוצים לקחת סיכונים ומעונים לשחזר קבצים בצורה יעילה ומהירה פנו לקבלת שיורת מקצועי.

רוצים להתייעץ בנושא גיבוי מידע בענן או שחזור נתונים? צלצלו:

03-532-5203

אנחנו בדוקטור דיסק נשמח לעמוד לשירותכם.

להתייעצויות עם מומחה: 03-532-5203

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד