שחזור SSD

שחזור SSD

בשנים האחרונות השימוש בכונן SSD הולך ומתגבר הודות לאמינות ואיכות. כמעט כל חברה מוכרת, מייצרת ומשווקת את כונן מסוג זה. בין היתרונות הבולטות של כונן זה זמן תגובה מהיר, עמידות וחוזק מכאני, פליטת חום נמוכה, צריכת חשמל נמוכה. יתרון נוסף, זה אופן השימוש בו, הרי אין צורך במיומנויות מיוחדות, פשוט רוכשים את הכונן, מחברים אותו למחשב, מתקינים את מערכת הפעלה וקדימה הכל מוכן לפעולה. כמובן כמו בכל דבר בחיים, גם כונן הזה דורש תחזוקה. תצטרכו לבצע עדכונים במידת הצורך.

עם התקדמות הטכנולוגיות ופיתוח התחילו לשווק את הכוננים עם קיבולת מ320 MB ועד מספר TB וגם המחירים התחילו להיות יותר ידידותיים ואטרקטיביים. אין כמעט בית בישראל שלא תמצאו בו כונן מסוג זה, כבר לא נדבר על מגוון רחב של שימושים מקצועיים. למשל בתעשיית צילום, עיצוב, גרפיקה ועוד. אבל למרות כל תכונות הטובות והאמינות מהגבוהים ביותר, עדיין מתרחשים תקלות והכונן נשבת.

אז מה אפשר לעשות במקרה כזה? הדבר הראשון והחשוב ביותר לאחר גילוי תקלה – זה הפסקת עבודה מיידית איתו. אל תנסו לשחק עם הקבצים השונים המאוחסנים בו, זה יכול לגרום לנזק. אז אם הגעתם לכאן, אז כנראה שאתם זקוקים לעזרה ולביצוע שחזור SSD – לכן פשוט פנו אלינו.

פנו עוד היום לשירות מקצועי של מעבדה לשחזור מידע בטלפון:

03-532-5203

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

המלצה נוספת אל תחפשו את תוכנות לשחזור מידע ואל תנסו לבצע שחזור לבד. כבר נוכל לומר שיש מגוון תוכנות מגוונות, גם חינמיות וגם בתשלום, כמו למשל ריקובל, איזי דאטה ריקוברי ועוד.

שחזור SSDמניסיון של השנים, ישנם לא מעט מקרים, שבהם לאחר ניסיון של שימוש בתוכנה זו או אחרת, הנזק למידע היה בלתי הפיך, שזה אומר שהמידע לא היה ניתן לשחזור כלל. ישנם מקרים, שבהם אנשים מנסים לשחזר מידע באופן עצמאי ובמהלך הביצוע נתקלים בכל מיני בעיות. למשל, לא מזמן פנה אלינו לקוח, שניסה לבצע שחזור SSD בעזרת תוכנה. בהתחלה היה נראה, שהכל הולך טוב, רק שזמן השחזור היה מאוד מאוד ארוך. אחרי מספר ניסיונות הוא החליט להתייעץ עם חברים ויחד הם הגיעו להחלטה שתהליך הזה לא אמור להיות כל כך איטי והתחילו לחפש מעבדה לשחזור מידע. הם צלצלו אלינו וסיפרו על בעיה שנתקלו בזמן שחזור SSD לבד. צריך לציין שנפח של הקבצים נדרשים לשחזור היה קרוב לטרה בייט.

פניה לחברה לצורך שחזור SSD

היתרון הבולט של החברה, זה ניסיון, מקצועיות ומעבדה. המעבדות של החברה, הן בדרך כלל מאובזרות בציוד הכי מתקדם, שדורש הכירות, ידע וניסיון. הצוות של מעבדה עובר הכשרות מיוחדות בארץ ובחו"ל. אצלנו בדוקטור דיסק תקבלו שירותי שחזור מידע מכל סוגי המדיה הדיגיטלית ובפרט שחזור SSD על ידי צוות מנוסה ומקצועי. אנחנו עובדים בכל הארץ ובמידה ואתם אינם יכולים או רוצים להגיע למעבדה, תוכלו לתאם דרכנו את האסיפה והחזרה של כונן או כל מדיה אחרת בעזרת השליחים.

פנו אלינו עוד היום לשירות מקצועי של מעבדה לשחזור מידע בטלפון:

03-532-5203

להתייעצויות עם מומחה: 03-532-5203

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד