שחזור קבצים מדיסק קשיח

שחזור קבצים מדיסק קשיח

אם נמחק לכם הדיסק הקשיח ואתם מחפשים דרך לשחזר אותו הגעתם למקום הנכון. אין יותר נורא מלאבד את כל המידע שלכם ברגע אחד: התמונות, הסרטונים, התוכנות והקבצים. לכן אנחנו מבינים את הלחץ שאתם ככל הנראה אחויים כרגע, אך אל דאגה, ברב המקרים ניתן לשחזר את כל הקבצים מהארד דיסק שלכם.שחזור קבצים מדיסק קשיח

תחילה כדי שתבינו למה הכוונה כשמדובר בדיסק קשיח (הארד דיסק). הדיסק הקשיח הוא הרכיב במחשב האחראי על אחסון המידע והזיכרון במחשב שלכם לטווח הארוך(בניגוד לRAM למשל בו המידע נמחק כאשר המחשב מכובה).ישנם שני סוגי דיסקים קשיחים, דיסק קשיח חיצוני ודיסק קשיח פנימי שנמצא אצלכם במחשב.

החדשות הרעות לגבי שחזור המידע שלכם מהארד דיסק הן שלצערנו תהליך שחזור מידע מדיסק קשיח הוא על גבול הבלתי אפשרי עבור המשתמש הביתי. שחזור מידע מרכיב זה הוא תהליך מסובך שדורש ידע באלקטרוניקה, במבנה המחשב ובתכנות בנוסף לידע ולניסיון בנושא שיאפשר לכם לזהות במהירות את הבעיה ולבחור כיוון פעולה.

אי לכך אם אתם זקוקים לביצוע שחזור קבצים מדיסק קשיח צלצלו:

03-532-5203

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

החדשות הטובות הן ששחזור מידע מדיסק קשיח יכול להתבצע בקלות על ידי חברה מקצועית שמעסיקה מומחים בתחום, כלומר שיש לה ניסיון רב בנושא השחזור. כל שעל המומחה לעשות הוא למצוא את מקור הבעיה: האם היא בכונן עצמו או שישנה בעיה עם הקוד של הארד דיסק כלומר הוא נמחק כתוצאה מווירוס או פריצה למחשב, לנסות לפתור את הבעיה בזריזות האפשרית וביעילות הגבוהה ביותר ולמסור אותו חזרה ללקוח.

אנחנו בדוקטור דיסק מספקים לכם את השירות המיטבי והמקצועי ביותר שיש שעומד בסטנדרטים עולמיים. אנחנו מעסיקים את המומחים הגדולים ביותר בתחום ואת האנשים המקצועיים ביותר בנושא בשביל לשרת מטרה אחת: להבטיח ללקוחות שלנו שירות מהיר ואפקטיבי שמתאים לכל כיס. בנוסף אנחנו מספקים שירות של גיבוי המידע בענן כך שלא תוכלו לאבד אותו והוא תמיד יישאר שמור במקום מוגן, כך שגם אם תקרה לכם סיטואציה כזאת לא תצטרכו לדאוג כלל ותהיו מוכנים אליה מראש.

רוצים להתייעץ? פנו עוד היום לשירות מקצועי של מעבדה לשחזור מידע בטלפון:

03-532-5203

 

להתייעצויות עם מומחה: 03-532-5203

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד