שחזור מידע מרחוק

בנוסף לשחזור מידע שהחברה מבצעת במעבדה, חברת דטה רסקיו פתחה לאחרונה פתרונות מתקדמים ויצירתיים של שחזור מידע מרחוק דרך האינטרנט (במקרים של נזקים לוגיים).
הפתרונות משלבים חומרה ותוכנה מהווים פריצת דרך בתחום השחזור ומאפשרים אבחון מהיר ושחזור מידע שאבד ללא צורך הבאת הכונן למעבדה.

 

זקוקים לשחזור קבצים מרחוק צלצלו אלינו:
1-700-700-413

 

ניתן לבצע שחזור מידע מרחוק בהם אובדן המידע התרחש כתוצאה מנזקים לוגיים לדוגמא:
מחיקה קבצים בשוגג
פירמוט
העלמות מחיצות או תיקיות מהמחשב
כונן שמבקש איתחול
התקן האיחסון בו אבד המידע חייב להיות תקין מכנית ומזוהה על ידי מערכת ההפעלה

שחזור קבצים מרחוק במחשב
יתרונות של שחזור מרחוק

מגדיל את סיכוי הצלחת השחזור – ככל שניסיונות שחזור מידע מרחוק נעשים סמוך יותר לזמן בו אבד המידע, כך גדלים הסיכויים לשחזור מהיר, ולך אנו חוסכים את הזמן הנדרש להבאת המדיה למעבדה ואיסוף המידע המשוחזר.
השירות זמין 24/7
אבטחת מידע – הקבצים אינם מועתקים לשרתים חיצונים. המידע משוחזר ישירות למחשב ממנו אבד המידע.

הליך השחזור

צור איתנו קשר טלפוני וספר לטכנאי את מהות התקלה.
טכנאי השחזור יאבחן האם יש סיכוי סביר להצליח לשחזר את המידע מרחוק. תינתן לך הצעת מחיר לשחזור המידע.
אנו נשלח לך בדוא”ל אפלקציה שתחבר את המחשב שלך למחדב במעבדה
הבדיקה תארך 1-4 שעות. ובסיומה תדע את מהות וכמות הקבצים ניתנים לשחזור
אם תאשר את השחזור תתבקש להסדיר את בתשלום עבור השחזור באמצעות כרטיס אשראי
המידע ישוחזר חזרה למחשב שלך.

שחזור מרחוק של קבצים שנמחקו מדיסק קשיח

למי מתאים שחזור מידע מרחוק?

העולם בו אנו חיים הוא מאוד דינמי. אנשים יוצאים לעבודה, וכשחוזרים ממנה צריכים לבצע מטלות בבית וגם להתפנות לשאר עיסוקים ותחביבים אחרים. שלל העיסוקים שיש לנו, לעיתים מונעים מאיתנו לבצע את הדברים שאנחנו באמת צריכים, כמו למשל לשחזר מידע מהכונן הקשיח של המחשב. במקום לקחת את המחשב אל המעבדה שלנו, יש לכם אפשרות בשיחת טלפון אחת לבצע את השחזור. זכרו – כמה שתצלצלו אלינו מהר יותר, כך יגדלו הסיכויים לשחזר את הקבצים. כפי שכבר ציינו קודם לכן, לא את כל הקבצים ניתן לשחזר בעזרת שחזור מרחוק, ואם בכל זאת אתם צריכים לשחזר קבצים חשובים במיוחד, כדאי לכם לפנות קצת זמן בלוח הזמנים שלכם, לגשת אלינו למעבדה ולשחזר את הקובץ.

 

לביצוע שחזור קבצים מרחוק על ידי המומחים של דוקטור דיסק צלצלו אלינו:
1-700-700-413

להתייעצויות עם מומחה: 1-700-700-413

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד