שחזור מידע מדיסק קשיח המלצות מהמומחים שלנו

שחזור מידע מדיסק קשיח המלצות מהמומחים שלנו

כל הקבצים שלכם נמחקו ואתם לא מצליחים לשחזר אותם? כנראה שהדיסק הקשיח שלכם נמחק, או בעקבות תקלה בהארד דיסק עצמו או בגלל וירוס שחדר לכם למחשב ושיבש את הקוד של המחשב. בכל מקרה במצב הזה יש לצערנו רק דרך אחת לפתור אותו והיא באמצעות שליחה של המחשב למעבדהשחזור מידע מדיסק קשיח המלצות מהמומחים שלנו או פנייה לחברת שחזור מידע, שתשחזר את כל המידע מהמחשב שלכם באופן הכי מקצועי וזריז שאפשר.

החדשות הטובות הן שיש מה לעשות בשביל לשפר את סיכויי ההצלחה של השחזור. כיצד? ברגע שאתם מגלים שיש בעיה בפעולה של הדיסק הקשיח, כלומר הוא נתקע או שנמחק ממנו מידע חשוב לכבות מיד את המחשב ולנתק אותו מהחשמל. חשוב לזכור או לרשום את כל מה שקרה רגע לפני התקלה, מה עשיתם לפני הגילוי של התקלה, מתי זה קרה, מה עשיתם אחריה, ומה לדעתכם היה יכול לגרום לתקלה.

רגע, תגידו אתם, הרי היום ניתן הכל לעשות בשיטת D.I.Y. נחפש מידע ברשת וננסה לעשות הכל לבד. אכן, אתם צודקים, היום ברשת יש מגוון תוכנות,המציעות שחזור מידע בחינם. רב התוכנות אינן מקצועיות, וגרוע מכך שהן יכולות להישתמש במצב ולגנוב את המידע ששמור בהארד דיסק. לכן מומלץ, לא להיסתכן. אבל אם בכל מקרה אוחז בכם רצון עז לנסות להתקדם בתהליך, אז אל תשכחו גם, שכל פעולה יכולה להיות בלתי הפיכה ולגרום לאיבוד מידע לחלוטין.

רוצים להתייעץ בנושא? פנו עוד היום לשירות מקצועי של מעבדה לשחזור מידע בטלפון:

03-532-5203

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

 

ההמלצה החמה שלנו: אל תנסו לשחזר את המידע לבד, גם אם זה נראה בהתחלה פשוט. שחזור מידע הוא תהליך לא פשוט שדורש מכשור מתקדם וידע בנושא ולכן ניסיון לשחזר את המידע לבד יכול רק לפגוע בסיכויי שחזור המידע. בנוסף לא כדאי להסתמך על מישהו עם ידע או ניסיון במחשבים אלא אם כן יש לו ניסיון בשחזור מידע – התהליך של השחזור לא פשוט גם לאנשים שמתמצאים בנושא ודורש הרבה הרבה ניסיון בתחום. ולכן חשוב שתצרו קשר עם חברה מקצועית לשחזור מידע במהירות האפשרית ותתנו להם לעשות בשבילכם את העבודה.

עוד שאלה, שנשאלת רבות: "מה עלות של השירות?" לא ניתן לענות תשובה חד משמעית לשאלה זו, הרי כל מקרה לגופו. אם מדובר על שחזור נתונים, שנמחקו מסיבה כלשהי או מדובר על דיסק פגום ואז תהליך השחזור הוא יותר ארוך וכמובן יותר יקר. מה שבטוח, שאנחנו לא נתחיל בתהליך שחזור ללא אישורכם, לאחר קבלת סקירה ראשונית על תקלה נעדכן אותכם בכל התרחישים והעלויות. כך אתם תמיד יהיו שוטפים בתהליך.

אי לכך אם אתם זקוקים לביצוע שחזור מידע מדיסק קשיח צלצלו:

03-532-5203

להתייעצויות עם מומחה: 03-532-5203

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד