שחזור כרטיס זיכרון

שחזור כרטיס זיכרון

באם איבדתם קבצים, תמונות או קטעי וידאו אשר משמעותיים ביותר עבורכם, בוודאי הנכם חשים ברע על עצם העובדה כי השקעתם בכך הרבה מאמץ וכעת הוא אבוד, אבל עליכם לדעת, כי מחיקה של קבצים מכרטיס זיכרון לא תימחק לחלוטין וישנה אפשרות להציל אותם.

שחזור כרטיס זיכרון - מעבדה כרטיס זיכרון מתחבר לחריץ של הטלפון הנייד שלכם או אל מצלמה ומטרתו היא להרחיב את הזיכרון בהם, כאשר רק אותו ניתן לשחזר. באם מחקתם קבצים מהזיכרון הפנימי שלהם, עליכם לבדוק בסל המחזור, בדרך כלל המוצרים החדישים בעלי האפשרות של שחזור כרטיס זיכרון. כיום ישנן תוכנות ייעודיות שיבצעו זאת למענכם, כמובן שאפשר לעשות שימוש בתוכנות האלו, אבל תמיד קיים סיכוי שהשחזור לא יצליח והנזק כתוצאה מתהליך שחזור יהיה בלתי הפיך. נכון,לכתיבת שורות האלו, שכרטיס זכרון – הינו אמצעי האחסון מידע הכי פופולרי ונגיש כיום. ישנם כרטיסי זכרון עם נפח אחסון מאוד גדול, שמשתמשים בהם למצלמות, טלפונים סלולריים, מחשבים ועוד מכשירים רבים. לא צריך לפרט שלעתים כרטיס זכרון כזה “קטן”, שומר מידע של פרויקטים חשובים, תמונות וזכרונות. בחברת ד”ר דיסק עם השנים פיתחו טכנולוגיות לצורך שחזור מידע בכל  סוגי המדיה הדיגיטאלית.

רוצים לשחזר קבצים או תמונות מכרטיס זכרון? צלצלו:

1-700-700-413

או תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אז מה בעצם נעשה במעבדה?

שחזור כרטיס זיכרון מכל הסוגים

השלב הראשון בביצוע של שחזור כרטיס זיכרון הינו לאבחן את הסיבה לליקוי. בדרך כלל הבעיה בכרטיס זיכרון נחלקת לשני גורמים – בעיה פיזית ובעיה לוגית. כדי לבצע שחזור כרטיס זיכרון שטמונה בו בעיה לוגית, יש להסתייע במהנדס שחזור מידע לרוב בתוכנות וזה לשם להתמודד בנזק הלוגי ולהגיע לכדי מצב בו אפשר להוציא את האינפורמציה אשר מאוחסנת על הכרטיס זיכרון מבלי לפרק אותו. כאשר ישנה בעיה פיזית בדרך כלל יותר מסובך ויבוצע השחזור במשך הרבה זמן.

השלב השני בביצוע של שחזור כרטיס הינו ביצוע של שליפת הרכיבים של הזיכרון. בשלב הזה של שחזור מידע על איש מקצוע להיות זהיר ביותר, על מנת שלא יפגע ברכיב של הזיכרון וכן שלא יחמם אותו יותר מדי, חימום אשר איננו מבוקר של רכיב הזיכרון עשוי לשרוף את רכיב הזיכרון ולהסב לו נזק לא הפיך.

בהמשך של תהליך השחזור מפרקים את כרטיס הזיכרון, כעת ניתן ללמוד על סוגי הזיכרונות והבקר אשר נמצאים בשימוש של כרטיס הזיכרון הבעייתי. אחרי זה בעזרת הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות מעבדים את כל המידע ומרכיבים קובץ חדש, שאותו ניתן יהיה להעביר ללקוח. תהליך של שחזור משתנה בהתאם לסוג ומאפיינים של הכרטיס.

זקוקים לביצוע שחזור כרטיס זכרון? צלצלו עוד היום:

1-700-700-413

להתייעצויות עם מומחה: 1-700-700-413

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד