מעבדה לשחזור מידע

לחזור לחיים

המידע שאנשים שומרים במכשירים הדיגיטליים והטכנולוגיים שלהם הוא חשוב מאוד עבורם. ברוב המקרים, נמצאים שם חומרים רבים הקשורים לחיים הפרטיים והמקצועיים כאחד. בפן האישי, אנשים שומרים תמונות משפחתיות ואף תמונות וסרטונים אינטימיים, שאף אחד לא רוצה שיצאו החוצה מצד אחד, אך גם לא רוצה לאבד אותם מהצד השני.

החומרים הללו רגישים מאוד ויכולים גם לכלול תמונות סרוקות של בני משפחה שנפטרו, או אפילו כתבי יד שונים. אנשים אוהבים גם לשמור סיסמאות לאתרים וכרטיסים שונים, סקיצות של דברים שציירו והמון מידע, הן כתוב והן מצולם, שנאגר עם השנים.

בפן המקצועי, אנשים שומרים על המחשב תיקי עבודות, מידע לסמינרים ולעבודות גדולות, מידע מקצועי, אתרים חשובים, מידע יקר ערך על פיננסים ועוד. גם כאן, האובדן יכול להיות קשה מבחינה כלכלית מקצועית. החומרים הללו הם קריטיים לכולם, וחשוב מאוד כל הזמן לגבות אותם, דבר שמרביתנו לא כל כך נוטים ואוהבים לעשות.

התקלה בלתי נמנעת

כל המידע הזה עובר בדרך כלל ממחשב למחשב ככל שמתקדמים עם הזמן, אך התקלה היא לרוב בלתי נמנעת. זה יכול לקרות באחד המעברים, או מנפילה פיזית, מהפסקת חשמל או מהתחממות יתר. יש יותר מדי סיבות לפגיעה בכוננים קשיחים או ניידים, וכאשר זה קורה, והמידע הוא יותר מדי יקר ערך, צריך לפנות לשירותיה של מעבדה לשחזור מידע מקצועית ואיכותית.

בארץ יש מספר מעבדות שמבצעות עבודות של שחזור מידע באופן מקצועי. יש להן שיטות רבות שכוללות הן טיפולים פיזיים בכוננים והן טיפולים טכניים, ובסופו של דבר, כמעט כל כונן אפשר לשחזר, בתנאי שהוא לא נהרס כליל. כל עוד “המוח” עובד, אפשר בהחלט לעשות עבודה מאומצת ולהחזיר את החומרים הללו. לא מדובר בעבודה זולה, אך התמורה היא לפעמים “פרייסלס”.

מחפשים “קוסמים” שישיבו לחיים את כונן המחשב שלכם או יעזרו בשחזור מידע חשוב? חברת Dr.Disc, המתמחה בשחזור מידע, תשמח להעמיד לרשותכם את צוותיה המקצועיים והמנוסים שיעזרו לכם בכך, וכל זאת במחיר הוגן ובתוך פרק זמן קצר. לפרטים, צרו קשר בטלפון 1-700-700-413

 

להתייעצויות עם מומחה: 1-700-700-413

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד