מעבדה לשחזור מידע

מעבדה לשחזור מידע

אין אדם, שאינו נלחץ במידה ומחשב או טלפון שלו יתקלקלו ולא יהיו זמינים כל הקבצים שעליהם. כיום, כמעט כל החיים שלנו מתועדים בהם, מתמונות, פרויקטים, עבודות ועד לשיחות הכי פרטיות עם אנשים. קרה לכם הנורא מכל ואתם רוצים לנסות לשחזר את המידע או לחלוטין? אתם מנסים למנוע מדבר דומה לקרות לכם? אתם זקוקים לשירותי מעבדה לשחזור מידע. במעבדה לא רק יודעים ומתמחים בשחזר מידע מכל המדיות הדיגיטליות, אלה גם יכולים להציע לכם פתרונות מקיפים כוללים גיבוי מידע בענן ושירותי שחזור מידע, במידה ותצטרכו.

להתייעצות או בירור מידע בנושא צלצלו:

1-700-700-413

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אז מה עושים כאשר ביום אחד בהיר התברר שהמחשב התקלקל? פותחים את האינטרנט בטלפון הנייד וישר מתחילים לחפש מה מומלץ לעשות בנידון. הרי ברור שכיום באינטרנט אפשר למצוא מידע מגוון בנושא איך לשחזר את הקבצים ממחשב שהתקלקל או מטלפון שנשבר. במחשבה ראשונית נדמה לכם שזה מספיק בשביל לבצע את העבודה בכוחות עצמיים ולהחליף עבודה מקצועית של מעבדה לשחזור מידע במדריכים או בהמלצות מאתרים ופורומים ועוד. אבל לא הכל פשוט. אפילו לאדם עם ניסיון וידע בתחום הטכנולוגיות המתקדמות יכול לקרות מצב, שבו משהו ילך לא כפי רצונו ובשלב הקריטי ביותר הוא יטעה ולא ניתן יהיה לשחזר מידע בכלל גם לא במעבדות.

מעבדה לשחזור מידעעל כמה וכמה המשימה הזאת לא פשוטה עבור אדם ללא ניסיון במחשבים, שלא תמיד יודע לשים לב לדגלים האדומים והאזהרות ובכך להרוס את הסיכוי האחרון להציל את המידע. בנוסף ברשת מתוארים מספר המקרים, כאשר בזמן ביצוע עבודת שחזור האקרים השתלטו על המחשב מרחוק.

אדם שמומחה לנושא ומקצועי יזהה את הבעיה בזריזות ויעשה ככל האפשר בשביל לשחזר את המידע שלכם. אבל נותרה בעיה מרכזית, גם אם פניתם לעזרה של מעבדה, איך ותדעו שאפשר לסמוך עליהם? שבאמת ינסו לפתור את הבעיה שלכם? שידעו להציל את המידע ושלא ישתמשו בו ללא ידיעתכם?

אתם צריכים למצוא חברה עם ניסיון בתחום, אמינה, שמעסיקה רק אנשי מקצוע המתמחים בתחום שיוכלו לבצע עבודה איכותית ומקצועית, וכמובן במהירות. הרי כולם תמיד ממהרים ורוצים ביצוע של עבודה בזמן הכי מהיר, עם התוצאות הכי טובות וכמובן במחיר שהוא הגיוני, ולא דורש לקיחת משכנתא או הלוואה.

אנחנו בחברה דוקטור דיסק מעניקים שירות למאות לקוחות מרוצים, מהקטן ועד לגדול, במטרה לפתור להם את הבעיות בתחום שחזור וגיבוי המידע באופן הטוב ביותר. אתם תמיד יכולים לשאול כל אחד מהלקוחות שלנו לגבי קבלת השירות. אנחנו מספקים אמינות מקסימאלית ומינימום לחץ נפשי עבור הלקוח. ואנחנו נדאג לכל הפרטים הכי קטנים בשביל שנצליח להציל את המידע שלכם. אנחנו גם מציעים שירות של משלוחים, אשר עוזר לכם לחסוך זמן, פשוט תצטרכו להרים טלפון, למסור פרטים ולקבל את המידע עבור התהליך כולל מחירון.

זקוקים לשחזור נתונים? פנו עוד היום לשירות מקצועי של מעבדה לשחזור מידע בטלפון:

1-700-700-413

להתייעצויות עם מומחה: 1-700-700-413

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד