גיבוי בענן

גיבוי בענן

אין כמעט אחד מאתנו שלא איבד תמונות או קבצים חשובים. היום, קיים פתרון מעולה הנקרא גיבוי בענן. תמיד ניתן יהיה באמצעות גיבוי זה, לשחזר את הקבצים למי שיש לו מחשוב בענן. ניתן למצוא יתרונות רבים בגיבוי זה כמו למשל בעסקים ובשימוש הפרטי. היתרון הגדול לחברות ולבעלי עסקים הוא שבית העסק או החברה, לא חייבים לרכוש או לנהל את המערכות הללו בעצמם, כי אם בעלי העסקים יכולים לשכור את השירות היעיל הזה ולהסיר דאגה מליבם בדבר גיבוי ושחזור מסמכים או קבצים חשובים.

גיבוי בענן

מערכת גיבוי בעזרת הענן, הינה מערכת בעלת דרגה אבטחה גבוהה ביותר ואין שום חשש לאיבוד של קבצים חשובים. ניתן לבצע גם גיבוי מרחוק, ע”י חברות שמציעות שירות זה לחברות רבות. זהו חלק בלתי נפרד מהשירותים שחברות נותנות לחברות ועסקים גדולים שמנוהלים באמצעות מחשבים.

פנו עוד היום לד"ר דיסק ותזמינו שירותי גיבוי בענן  בטלפון:

03-532-5203

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

גיבוי בענן זה בעצם סוג של ביטוח

אם תחשבו על הסכנות הרבות שחברות ועסקים רבים חשופים להם, כגון שריפה או הצפה, תבינו כי גיבוי מידע בענן הינו מן סוג של ביטוח שכל חברה, תאגיד או בית עסק, חשוב כי יהיה לו. זהו השקט הנפשי של כל בעלי העסקים והתאגידים השונים, כאשר הם סמוכים ובטוחים כי יש מי שמגבה להם בצורה המקצועית ביותר את הקבצים שלהם. המהפכה הטכנולוגית בת ימינו, גרמה לכך, ששרתים כבר הפכו להיות נחלת העבר. במקום לעשות שימוש עם שרתים שהפכו להיות כבדים ואף תופסים לנו סתם מקום בעסק, בעלי החברות והעסקים החליטו ובצדק, כי הם עוברים לחוות שרתים. שרתים ווירטואליים, מעניקים המון יתרונות.

גיבוי בענן קבצים ונתונים

אחת הסיבות לשימוש עם מחשוב בענן, הינה מניעת פריצות למחשב חברה שמנהלת את גיבוי בענן ומבצעת שכפול על שרת נוסף וכך הגיבוי מתבצע באופן מושלם. יש למצוא חברה אמינה שמתאימה את  גיבוי המידע על פי צרכי העסק , להשוות מחירים ולבדוק את היעילות של אבטחת המידע שנשמר על גבי מחשבים חיצוניים.

גיבוי בענן – הכלי הראשי בכל בית עסק

עסקים וחברות רבות, כבר נהנים היום משירותי הגיבוי הרבים ובניהים גם בענן, היות ושירותים אלה, כבר הפכו להיות הכלים הראשיים בכל בית עסק. מגוון היתרונות בגיבוי זה, הופכים את השירות הזה לאטרקטיבי יותר והם נמצאים בכל עסק שמכבד את עצמו ומעוניין בסביבת עבודה נוחה, קלה ויעילה.

בענן ניתן לגבות כל קובץ שרק תרצו. כמובן שקיימים נפחי אכסון שונים לאכסון הקבצים, החל מג’יגה בייטים בודדים ועד למאות ג’יגה בייטים, הכל תלוי כמובן בכמות הקבצים שאתם רוצים לגבות וכמובן במסגרת התקציב שיש לכם.

רוצים גם אתם לשמור על המידע היקר לכם?

צלצלו לדוקטור דיסק:

03-532-5203

 

להתייעצויות עם מומחה: 03-532-5203

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד