איך משחזרים תמונות, שנמחקו?

איך משחזרים תמונות, שנמחקו?

במצב אשר בו נמחקו לכם תמונות בכרטיס הזיכרון שלכם, אל תרימו ידיים, ברוב המקרים ניתן לשחזר את התמונות שנמחקו אם לא נעשה שימוש נוסף בכרטיס . ולכן אם מחקתם את המידע או הינכם מקבלים הודעה שגיאה שיש לפרמט את כרטיס , יש להפסיק לעשות כל שימוש בכרטיס. אסור לפרמט את הכרטיס . פעולה זאת עשויה למחוק את הקבצים לצמיתות
איך משחזרים תמונות, שנמחקו

אז איך בעצם משחזרים תמונות, שנמחקו?

על ידי שימוש בתוכנות מסוימות ביכולתכם לשחזר את כל התמונות, קטעי וידאו וקבצי השמע , כרטיס זיכרון, כונן USB FLASH , כונן קשיח אשר נמחקו בביטחון וביעילות רבה. במצב של סריקה עמוק תוכלו לשחזר קובץ, אשר נמחק מכל תוכנה ולבצע שחזור מידע, זה הוא ממשק ידידותי למשתמש ובעל סגולות לשימוש פשוט. אבל תמיד תזכרו, שאין שום דבר מושלם בעולם, לכן עלול להיגרם נזק בלתי הפיך לכל המידע, ששמור על מתקן זיכרון, לכן אם אתם רוצים לשחזר תמונות פנו לשירות מקצועי, שיבצע את העבודה ביעילות ובמהירות.

רוצים לשחזר קבצים או תמונות מכרטיס זכרון? צלצלו:

03-532-5203

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אם בכל מקרה לא השכנתם, אתם יכולים לנסות רק לא בטוח שיהיו תוצאות. לאלו, שאמיצים הכנו כמה טיפים שיכולים לעזור בתהליך שחזור מידע.

איך משחזרים תמונות, שנמחקו בעזרת תוכנה

בשלב הראשון עליכם לחבר את כרטיס הזיכרון אל המחשב שלכם על ידי קורא של כרטיס או לחלופין ישנה בידכם האפשרות להתחבר באופן ישיר אל המצלמה שלכם ללא הצורך לקחת מן כרטיס הזיכרון. בכל שיטה עליכם לוודא כי אפשר לאתר אותו באמצעות המחשב שלכם ושהוא יופיע כאות של כונן. לאחר כך, עליכם להפעיל את התוכנה, שנבחרה (שלרב הן עובדים באותה שיטה) עבור שחזור של תמונות מאת כרטיס הזיכרון וכעת עליכם להקיש על כפתור התחל אשר נמצא בחלון הראשי, על מנת להתחיל בביצוע של שחזור של התמונות אשר נמחקו. ישנן תוכנות רבות ומגוונות שניתן להשיג ברשת למטרת שיחזור, מכיוון שין לנו ניסיון איתן, אז גם לא נוכל להמליץ. במעבדה שלנו אנחנו עובדים עם טכנולוגיות מקצועיות ומתקדמות, שנבדקו במהלך שנים רבות.

השלב הבא של ביצוע שחזור של קבצי תמונות אשר נמחקו לכם –  בצידה וכרטיס הזיכרון שלכם זוהה על ידי התוכנה תעשו סריקה, על מנת שניתן יהיה למצוא את מגוון התמונות אשר נמחקו לכם בטעות. אם תהליך הצליח, אז יופיעו לכם תמונות בתצוגה מתאימה אשר נמחקו לכם מכרטיס הזיכרון שלכם, זה הוא השלב האחרון בביצוע השחזור ובאפשרותכם לצפות בתצוגה אשר היא מקדימה תמונות אשר נמצאות בתכנית, על מנת שתוכלו לבדוק את האיכות שלהן. אחר כך, עליכם לסמן אותן כעת ולבצע שחזור, על מנת לשמור על כל התמונות במחשב שלכם.

חרף המפורט במאמר זה, הודות לכיצד משחזרים תמונות, כל האמור לעיל עשוי לגרום לכדי נזק חד משמעי, לכן גשו להיוועץ בבעלי מקצוע אשר מתמחים בעולם של שחזור תמונות ולראיה לכך נמצא את חברתו של ד"ר ריסק, אשר היא בעלת שם ומוניטין בתחום זה.

זקוקים לביצוע שחזור מידע? צלצלו עוד היום:

03-532-5203

להתייעצויות עם מומחה: 03-532-5203

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד