תיקון דיסק קשיח חיצוני

לשחזר את החומרים

העולם הטכנולוגי גרם לכך שמרבית התוכן החשוב לנו ביותר נמצא על המכשירים הדיגיטליים שלנו ולרוב, הוא נמצא בסכנה גדולה. מרבית האנשים לא מגבים את החומרים שלהם על כמה מכשירים ואף שוכחים מחומרים שנמצאים על מכשירים ישנים. מחשבים וטלפונים סלולריים לא מחזיקים לרוב יותר מ-4 או 5 שנים, ורק כאשר קורה אסון, נזכרים לטפל בבעיה.

כוננים ודיסקים קשיחים הם אלמנטים של חומרה אשר נוטים להתקלקל. זה יכול לקרות מחוסר שימוש, מכה פיזית, התחממות יתר או סתם וירוסים שונים. כאשר זה קורה והחומרים שלנו נמחקים, זה יכול להיות כל דבר בין אי נוחות לאסון גדול שיכול להשפיע על החיים הפרטיים שלנו ועל העבודה. לכן, במצב כזה, צריך לדעת שלא הכול אבוד ויש למי לפנות.

ישנן חברות מיוחדות המבצעות תיקון דיסק קשיח חיצוני באמצעות טכנולוגיה חדשנית. החברות הללו יודעות לטפל בחומרה פגומה ואף לתקן ולשחזר את החומרים. לא תאמינו כיצד אפשר להוציא מידע מדיסקים שנראים פגומים והרוסים לגמרי. אם ה”מוח” של המכשיר נמצא במצב סביר, אזי שהחומר עדיין נמצא שם איפשהו, ואפשר להוציא אותו החוצה.

ידע וניסיון

תיקון דיסק קשיח פגום זה לא עניין של מה בכך. זה דורש המון ידע ואפילו עבודה קשה ועדינה במיוחד. לכן, השירותים הללו עולים לא מעט כסף והלקוחות של החברות הללו אלה בדרך כלל גורמים בצבא ובמערכת הביטחון ואף אתרים גדולים בעולם התוכן הישראלי.

חשוב לדעת לא לוותר בתחום הזה. גם אם יש חברה אחת שנכשלה, תמיד יש עוד חבריה אליה אפשר להביא את החומרים, ולנסות לשחרר אותם בעזרת עבודה מאומצת. יש חומרים בעלי ערך סנטימנטלי, כמו תמונות משפחתיות, ויש חומרים חשובים מבחינה מקצועית, כמו תיקי עבודות של שנים. לכן, לעיתים כדאי להשקיע סכומים גדולים כדי לשחרר את החומרים.

מחפשים כתובת מתאימה לצורך תיקון דיסקים קשיחים פגומים? חברת Dr.Disc, המתמחה בשחזור מידע, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה תשמח להעמיד לרשותכם את צוותיה המקצועיים שיסייעו לכם בתיקון הנדרש. לפרטים, צרו קשר בטלפון 1-700-700-413

להתייעצויות עם מומחה: 1-700-700-413

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד