שחזור HDD

שחזור HDD

כבר מזמן המחשב הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו וזה לא סוד שעכשיו בתקופת הטכנולוגיות המתקדמות רב מידע מאוחסן ונשמר בצורה דיגיטלית. לצערנו אין שום דבר מושלם וכל המכשירים מידי פעם יכולים להיפגע. לכן, מאוד חשוב לבצע גיבוי של המדע, שנשמר עליהם. אבל למרות, שכולם מבינים את זה – לא כולם עושים את זה.

עד לא מזמן במחשבים היו משתמשים רק בכוננים מסוג HDD לאחסון מידע, אבל בתקופה האחרונה התחילו חברות מחשבים להציע מחשבים עם כונן מסוג SSD  במקום או עם שני כוננים יחד. הכל תלוי במחיר, שאתם רוצים להשקיע. בזכות זה, שקיימים שני כוננין ניתן לבחור באחד לצורך הרצה של מערכת ההפעלה. למרות, ששניהם מיועדים לאותה מטרה בדיוק, עדיין קיימים הבדלים בניהם. בדרך כלל מחשבים, שבהם מערכת הפעלה הותקנה על כונן SSD יהיו יותר מהירים וגם קריאת המידע תהיה יותר איכותית. אבל יחד עם זאת, כונן HDD עדיין יותר נפוץ עקב הזמינות, מחירים וכמובן נפח הקיבולת. החיסרון שלו  – זה צורת הבנייה, הוא מורכב מחלקים נעים, כך שבמידה והמחשב שלכם מבלה הרבה זמן מחוץ למשרד, הכונן HDD חשוף לזעזועים וגם לתקלות. אז מה עושים במקרה שכונן נפגע ולא מגיב?

פונים לשירות מקצועי של מעבדה לשחזור מידע בטלפון:

1-700-700-413

או משאירים פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדבר הראשון מפסיקים כל הפעילות עם כונן HDD ופונים לחברה, שמציעה שירות של שחזור HDD . בוודאי, שחלקכם יגידו למה ישר צריך לפנות לחברה, ישנם תוכנות, שיכולות לבצע שחזור HDD לא רעה בכלל.

אכן, זה נכון. כיום ברשת תוכלו למצוא מגוון טיפים, המלצות ורעיונות אך לעשות שחזור מידע בבצורה עצמאית ,שחזור HDD אבל כל פתרונות, שקיימים יכולים לגרום להסתבכות עוד יותר גדולה או לאובדן מוחלט של המדע. המלצה החמה שאם החלטתם בכל זאת לנסות לבצע שחזור HDD באופן עצמאי תהיו מוכנים גם לכך שזה יכול גם  לא לעבוד כלל אן לעבוד בצורה חלקית.

לאחר חיפשו קצר ברשת אתם תגלו את הסיפורי הצלחה וכישלון של תוכנות גיבוי. תמיד יהיו כאלו שהצליחו לשחזר מידע וגם מאוכזבים, שניסו ועשו את המקסימום אך לא יצא כלום. אם המידע ששמר כונן באמת חשוב לכם – פנו לחברה, שמתמחה בשחזור מידע.

כך למשל, אלצנו בחברת דוקטור דיסק ישנן מעבדות מצוידות עם ציוד וטכנולוגיות הכי מתקדמות. כמו כן הצוות של מעבדת שחזור שלנו מנוסה ומקצועי, שעבר הכשרות גם בארץ וגם בחו”ל. אנחנו מציעים ללקיחותינו שירות מקצועי, מהיר ואיכותי. דבר נוסף מאוד חשוב, שצוות של חברה  שלנו מתמחה בביצוע שחזור HDD ותמיד יעבוד בשיתוף פעולה המלא עם הלקוח. הנציגים של החברה יעדכנו אותכם אחרי הבדיקה הראשונית מה ניתן לעשות וגם מה יהיו העלויות עבור שחזור HDD . בנוסף אתם לא חייבים גם לצאת מהבית – פשוט צלצלו אלינו ונתאם שליח שיאסף את המכשיר ממקום מגורים, עבודה או מקום אחר, שתקבעו איתו. סיום שחזור HDD אתם תקבלו את המידע וגם תהיו בטוחים, שצוות החברה לא יעשה שימוש כלשהו במידע.

זקוקים לשחזור HDD ?פשוט צלצלו אלינו:

1-700-700-413

אנחנו בדוקטור דיסק נשמח לעמוד לשירותכם.

להתייעצויות עם מומחה: 1-700-700-413

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד