שחזור תמונות שנמחקו

שחזור תמונות שנמחקושחזור תמונות שנמחקו

אם נמחקו לכם תמונות מן כרטיס הזיכרון שלכם, אנו יודעים בוודאי שהנכם מתוסכלים ביותר. ראשית כל, אל לכם לצלם עוד תמונות על גבי כרטיס הזיכרון שכבר נמחק, מכיוון שהתמונות שכבר צילמתם נמצאות עליו ועל ידי עשיית שימוש באמצעים ייעודיים אפשר לבצע שחזור תמונות שנמחקו. אם בכל אופן צילמתם קצת תמונות נוספות, ישנה אפשרות כי נצליח לשחזר את מרבית התמונות שנמצאו על כרטיס הזיכרון טרם מחקתם אותן.

מה הם השלבים של ביצוע שחזור תמונות?

  •  עליכם לבדוק היטב את הקובץ אשר הינו לקוי, את המבנה הכוללני של הקובץ, ואת קווי ההפרדה אשר נמצאים בין אזורים לקויים ובין אזורים שהינם תקינים הלכה למעשה.
  • עליכם לבצע עיבוד של האינפורמציה אשר היא נאגרה עבור הצרכים של וידוא של הדרכים השונות עבור ביצוע של שחזור.
  • עליכם לבנות באופן חדש את הקובץ, תוך כדי עשיית שימוש בהפעלה של אלגוריתמים שונים, עבור המטרה של שחזור בצורה המקסימלית.
  • עליכם לבדוק שוב את הקובץ החדש ואופן ההתאמה של אל סביבת העבודה וכן לבדוק שוב מבחר גרסאות של כל מיני תוכנות.

נשמע מסובך? אל דאגה, צלצלו אלנו עוד היום:

1-700-700-413

או תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

האם ניתן לבצע שחזור תמונות לבד?

במידה והנכם מעוניינים לבצע שחזור תמונות לבד, אתם יכולים לנסות לפתוח את אפליקציית התמונות של גוגל בטלפון או בטבלט עם אנדרואיד בפינה הימנית העליונה, ולהקיש על סמל התפריט של אשפה. תלחצו על גבי הסרטון או על גבי התמונה אשר ברצונכם לשחזר ויכול להיות, שזה יעבוד. אבל מאוד חשוב לזכור, שעלול להיווצר בהחלט נזק לשחזור תמונות אשר נמחקו, אז לא ניתן יהיה לשחזרם אף פעם.

במידה ואינכם מוצאים באשפה את הסרטונים או את התמונות יתכן שהם נמחקו לצמיתות ולא תינתן באפשרותכם לשחזר אותם. בכל מקרה, כאשר מדובר על תמונות, שהן נכס מאוד יקר לליבנו ברב המקרים, אל תקחו סיכון – עדיף ישר לבדוק עם אנשים, שמתמחים בשחזור מידע לבדוק מה ניתן לעשות במקרה שלכם. הרי שכל מקרה הוא לגופו, ולפעמים שיטה שעובדת במקרה אחד – אינה תואמת למקרה אחר. 

אצלנו בחברת דוקטור דיסק עובדים אנשים, שתחום של שחזור מידע ותמונות – זה מומחיות שלהם. בנוסף לכך יש  ברשותנו כלים מיוחדים שעוזרים במלאכה. ולכן, אם קרה שהתקן דיגיטלי, שעליו שמרתם תמונות, שזה יכול להיות כל סוג, כמו כרטיס זכרון, דיסק או קי, דיסק קשיח או אפילו מחשב צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

להתייעצות והזמנת שירות שחזור תמונות שנמחקו צלצלו:

1-700-700-413

להתייעצויות עם מומחה: 1-700-700-413

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד