שחזור קבצים שנמחקו מהמחשב

שחזור קבצים שנמחקו מהמחשב

קרה לכם שאינכם מצליחים למצוא קובץ במחשב, או שמחקתם/שיניתם קובץ בטעות?  עבדתם ימים רבים על מסמך חשוב, ואז מבלי לשים לב מחקתם אותו ורוקנתם את סל המחזור? המחשב שלכם נתקע ועשיתם פרמוט למחשב ואתם מפחדים שאיבדתם תיקיה עם קבצים חשובים?

שחזור קבצים שנמחקו מהמחשב

מה קרה למחשב?

כאשר קובץ נמחק או נעלם זה נובע בדרך כלל משתי סיבות:

תקלה פיזית – הקובץ נפגם בגלל כשלון בקריאה מלאה של הקובץ, או שהקובץ לא נכתב בצורה מלאה כדי שהמחשב יוכל להעלות אותו בגלל כשל פיזי.

תקלה לוגית – מערכת ההפעלה או התוכנה שבה רשמתם את הקובץ נפגמו. זה גרם לשגיאה בכתיבה של הקובץ או בקריאה של הנתונים הרשומים בו. תקלות כאלה עלולות לקרות במקרה של מחיקה בלתי מכוונת, שיבושים בתוכנה, וירוס ועוד.

מה לעשות במקרה של מחיקת קבצים?

נמחק לכם קובץ או מספר קבצים מהמחשב? איבדתם מסמך תמונה או כל קובץ אחר מן הארד דיסק או מכונן SSD  (דיסק און קי) או אפילו הודעות ווטסאפ ממכשיר סלולרי?

אתם צריכים עזרה מקצועית לשחזור קבצים שנמחקו מהמחשב – Dr Disc  יכולים לעזור לכם.

צלצלו אלינו עוד היום:

1-700-700-413

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בנוסף הדבר הראשון הוא לא לעשות. יש להפסיק מיד את העבודה על המחשב או המכשיר הנייד.

כבו את המחשב או הטלפון, רשמו כל מה שאתם זוכרים על התקלה, ועל מיקום הקובץ. אל תפעילו תוכנות שיחזור ואל תקראו לחבר שאולי מבין משהו בתחום.

מערכת ההפעלה אמנם אינה מוחקת את הקובץ והמידע מהדיסק, אך זאת במידה ולא כתבנו מידע חדש על הדיסק. מערכת ההפעלה עלולה להשתמש בשטח בדיסק בו נמצא המידע הישן וכך לכתוב עליו ולמחוק אותו. הימנעו גם משימוש תוכנה לשחזור קבצים – היא יכולה להביא לאותה תוצאה.

האם אפשר לבצע שחזור קבצים שנמחקו?

בכל מקרה שבו אתם חווים תקלה אשר מונעת מכם להיכנס ולשמור קבצים חשובים, מסמכים, עבודות גמר, או כל מסמך חשוב אחר – יש לנו פתרון בשבילכם. חברה שלנו מתמחה בביצוע שחזור מידע מכל סוגי המדיה הדיגיטלית.

פעולת המחיקה אינה גורמת לקובץ להיאבד לחלוטין. לפחות לא באותו רגע. בפועל, לרוב לא נעשתה מחיקה של הקובץ מהדיסק הקשיח, אלא מערכת ההפעלה עשתה שינוי בלבד בטבלת הקבצים שבדיסק.

מיקרוסופט קיבלה ביקורת רבות על יציבות מערכות ההפעלה הראשונות שהיא שחררה לשוק, שהיו קורסות או נתקעות פעמים רבות, וגורמות לאיבוד מידע חשוב של הלקוחות. לכן היא תכננה את מערכת ההפעלה לשמור “גרסת צל” של הקובץ, הכוללת את הנתונים שבו, אך מבלי יכולת גישה אליו או אפשרות להפעילו. הקובץ נשאר על הכונן הקשיח אבל אינו מתקשר עם מערכת ההפעלה.

כאשר אנחנו ב Dr Disc מקבלים כונן קשיח או כל כונן לאחסון מידע, אנחנו ניגשים לבדוק את הקובץ הפגום – מהו סוג הקובץ, המבנה שלו, ומהי ההפרדה בין האזור התקין בקובץ לחלקים המשובשים.

לאחר מכן נאסוף את המידע ונעבד אותו לצורך בחירת שיטת השחזור. עיבוד המידע שנאסף עוזר לנו מבחינת שיטות השחזור השונות.

השלב הבא הוא בנייה של הקובץ מחדש, ובמקביל הפעלת אלגוריתמים (נשמע מסובך אה…?) כדי שנוכל לבצע שחזור מקסימלי.

לבסוף, נבצע בדיקה של הקובץ החדש, ונוודא שהוא פועל כשורה בסביבת העבודה הרצויה ובגרסאות התוכנה השונות.

צריכים עזרה בשחזור קבצים שנמחקו?

 

 צריכים עזרה בביצוע שחזור קבצים שנמחקו מהמחשב – צלצלו אלינו עוד היום:

1-700-700-413

זו מומחיות שלנו!

 

 

להתייעצויות עם מומחה: 1-700-700-413

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד