שחזור קבצים

לבטח אתם יודעים כיצד נשמר המידע שלנו על המחשב. כל הקבצים מאוחסנים בדיסק הקשיח. למרות זו, תקלה פיזית בדיסק הקשיח, עשויה לגרום לאיבוד קבצים או לגרום לכך שהם לא יהיו נגישים. על מנת לבצע שחזור קבצים, ישנן כמה דרכים לא יעילות במיוחד כמו תוכנות חינמיות ברשת, שבאמצעותן קרוב לוודאי שלא תוכלו לבצע שחזור קבצים כנדרש. תוכנות מסוג זה לעיתים עלולות לעשות יותר נזק מתועלת.

ישנם אנשים שעובדים מהבית ולכן, שמירה על קבצים היא חיונית. תמיד מומלץ לשמור את הקבצים באמצעות כונן קשיח. גם דיסק קשיח שנשבר, התחמם ועוד, יכול לגרום לאיבוד הקבצים. אצלנו בדוקטור דיסק תמצאו מעבדה מקצועית ומשוכללת ובה כלים רבים של שחזור קבצים ממחשב, דיסק, טלפון נייד ועוד.

שחזור דיסק שניזוקהדיסק הקשיח התקלקל לכם באמצע העבודה על המחשב – מה עושים?

אם אתם עובדים על המחשב ואתם רואים כי משהו אינו כשורה בקבצים שלכם ואתם סבורים כי התקלה היא בדיסק הקשיח, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לכבות את המחשב ואפילו לנתק אותו מהשקע. אסור לבצע שחזור קבצים באופן עצמאי, אלא לאפשר לחברות או מעבדות מקצועיות כמו דוקטור דיסק שעוסקות בכך, ובדרך זו להציל לכם את הקבצים שהם כה חיוניים לכם.  במשך השנים שחזרנו קבצים להמון לקוחות מרוצים, כך שתהיו בטוחים שכשאתם פונים אלינו – אתם בידיים טובות.

דוקטור דיסק הוכיחה את עצמה פעמים רבות בהצלה וכן שחזור קבצים. בדרך זו, תהיו בטוחים יותר כי ניתן יהיה לסמוך על החברה ואתם תזכו חזרה בקבצים שלכם. גם משיבוש של מערכת ההפעלה, עשויה  להיגרם במחשב תקלה לוגית אשר עשויה לגרום למחיקת הקבצים, שגיאות כתיבה, קריאה של הנתונים ועוד. טכנאי מעבדה שמבין היטב בחומרה, או חברות שמתמחות בשחזור והעלאה מחדש של הקבצים, יכולים לזהות מיד באיזו תקלה מדובר ולהציל עבורכם את הקבצים השונים שנמחקו מהמחשב.

שחזור קבצים מטלפון נייד שנפל וניזוקהשלבים שבאמצעותם ניתן יהיה לשחזר קבצים

ישנם שלבים מסוימים שבאמצעותם נוכל לשחזר קבצים:

  • בחינת הקובץ הפגום כמו מבנה הקובץ, סוג הקובץ והפרדה בין אזורים תקינים ומשובשים על גבי הדיסק הקשיח
  • עיבוד מידע שנאסף לתורך בחינת שיטות השחזור השונות
  • בניה מחדש של הקובץ תוך הפעלת אלגוריתמים שונים לביצוע שחזור מרבי
  • בדיקת הקובץ החדש והתאמתו לסביבת עבודה וגרסאות שונות.

בגלל שתקלות על המחשב, הן מנת חלקו של כל מי שמחזיק במחשב, כדאי תמיד שיהיה לכם את הטלפון והכתובת שלנו, למקרה שייעלמו או ימחקו לכם קבצים חשובים מהמחשב. היום, העולם הטכנולוגי, מרובה באמצעי אחסון דיגיטליים ויכולות של שחזור מידע. ניתן לבצע שחזור של תמונות, קבצים, מסמכים ועוד גם מטלפונים חכמים וטאבלטים.

 

צלצלו עכשיו לדוקטור דיסק, ואנחנו נבצע שחזור קבצים לקבצים שנעלמו:

1700-700-413

להתייעצויות עם מומחה: 1-700-700-413

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד