שחזור נתונים מדיסק קשיח

שחזור נתונים מדיסק קשיח

אתמול  בשעות הלילה סיימתם עבודה על הפרויקט סיום, שעמלתם עליו בחצי שנה האחרונה. נשמתם לרווחה, כאשר הקלדתם נקודה אחרונה. אבל היום המחשב קרס, הוא לא מגיב ואתם בהלם: "אבל איך זה קרה? הרי אתמול עוד הכל היה בסדר."

כולם מכירים את תחושת חוסר עונים הזאת, כאשר בראש מתחילה לחלחל מחשבה, שכנראה מחשב שבק חיים וכל העבודה שעשינו נשארה רק בו. כאן, נעשה הסתייגות, שבזמן הטכנולוגיות המתקדמות, מומלץ ואך רצוי לבצע גיבוי של המידע בכל הדרך, שתמצאו כמתאימה לכם. זה יכול להיות: דיסק  קשיח חיצוני, דיסק או קי, בענן ועוד.

מעוניינים לדעת יותר על גיבוי מידע? השארו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אבל במידה ובמצב הנוכחי לא היה גיבוי, ניתן לנסות לבצע שחזור נתונים מדיסק קשיח של המחשב. בדיוק בשביל זה קיימת מעבדה לשחזור מידע. אבל למה ישר מעבדות, ישמיעו קולות ברקע, אפשר גם למצוא הכל באינטרנט. זה נכון, אי אפשר להתווכח עם עובדה, שאינטרנט החליף ייעוץ של אנשי מקצוע, אבל בדרך כלל אף אחד אינו נושא אחריות על

שחזור נתונים מדיסק קשיחכל המידע, שתמצאו שם. המסכנה, שאתם בהחלט יכולים לנסות לשחזר הכל לבד, אבל לא בטוח שתקבלו תוצאה, שלה אתם זקוקים. הגרוע מכך, שלפעמים עקב ניסיונות עצמיים, יכול להיגרם נזק בלתי הפיך למחשב, ואז גם מעבדות מוסמכות לכך לא יכלו לעזור בעניין.לפי נתונים של מומחים לביצוע שחזור נתונים מדיסק קשיח, התקלות הנפוצות מתחלקות לתקלות לוגיות ותקלות הקשורות למבנה – תקלות מכניות, זה יכול לקרות כתוצאה מנפילה או עקב חשיפה לנוזלים ועוד. בחברה, שמתמחה בשחזור מידע, ישנם אמצעים טכנולוגיים מגוונים לצורך גילוי הבעיה ומציאת פתרון תואם. כך למשל, עובדים של חברתנו דוקטור דיסק, עברו הכשרה מתאימה, הם בעלי וותק וניסיון רבים, לכן העובדה נעשית בצורה מהיר ה ומקצועית ביותר.

אנחנו מתמחים בשחזור מידע מכל סוגי המדיה עם אחוזי הצלחה רבים ולקוחות מרוצים. לכן,

אל תבזבזו את זמנכם היקר, פשוט צלצלו אלינו:

03-532-5203

איך זה בדיוק עובד?

בשלב הראשון, אחרי יצירת קשר והסבר על הבעיה, אתם תביאו את המחשב אלינו או אנחנו נתאם את השליח מטעמנו לצורך אסיפת המוצר הפגום. דרך אגב, אנחנו עובדים בכל הארץ. לאחר שמחשבכם יתקבל למעבדה, נבצע בדיקה יסודית למורך זיהוי הבעיה וגם נתאים את פתרונות לצורך שחזור מידע. שלב השני – ניצור אתכם קשר ונעדכן אתכם באיזו בעיה מדובר, איזה עבודה צריך לבצע, כמה זמן יידרש ומה תהיה העלות. בשלב השלישי לאחר אישורכם נבצע את העבודה – נשחזר את הנתונים ונתאם מולכם מועד המסירה.

זקוקים לשחזור נתונים מדיסק קשיח? פנו עוד היום לשירות מקצועי של מעבדה לשחזור מידע בטלפון:

03-532-5203

להתייעצויות עם מומחה: 03-532-5203

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד