שחזור נתונים

שחזור נתונים

איבדתם מידע מהדיסק הקשיח של המחשב? הטלפון שלכם נפל למים ואתם רוצים לשחזר את אנשי הקשר, התמונות וההודעות? נגרם נזק לדיסק און קי שלכם או לכונן SSD חיצוני ואתם זקוקים לשחזור נתונים?

העולם הממוחשב של ימינו משתמש בכל כך הרבה מידע שאין לנו ברירה אלא לשמור אותו בטלפון, בהתקני USB, בכוננים ודיסקים קשיחים. כמות וזמינות אפשרויות האחסון הן כמעט בלתי מוגבלות, ולאדם המודרני אין ברירה אלא להסתמך על אותם “מאחסני מידע”. כאשר הדיסק און קי נפגם, הטלפון שלנו מפסיק לעבוד או אם במקרה נמחקו לנו קבצים או נתונים מהמחשב, נראה שאנחנו נשארים חסרי אונים. Dr Disc מציע לכם את כל הפתרונות האפשריים לביצוע שחזור נתונים דיגיטליים שאבדו לכם. הניסיון הרב שלנו הביא לכך שהצלחנו לבצע אלפי שחזורים של מידע שאבד ללקוחותינו.

  רוצים לבצע שחזור נתונים? צלצלו אלינו:

1-700-700-413

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

היתרונות של Dr Disc

זמינות

אנחנו פועלים במהלך השבוע, וזמינים גם במקרי חירום. תוכלו להשאיר את המכשיר הפגוע אצלנו, או שנשלח עבורכם שליח. במידה והקבצים שאבדו לכם הם קריטיים לעבודתכם, תוכלו ליצור איתנו קשר גם מעבר לשעות העבודה.

שחזור נתונים

מקצועיות

היתרון המרכזי שלנו הוא בציוד המשוכלל איתו אנחנו עובדים כדי לבצע שחזור נתונים. אנחנו משתמשים רק בדגמים החדשים ביותר של ציוד השחזור, בתוכנות אמינות ומאושרות, ועלפי תקנים מחמירים ביותר. אנחנו דואגים להיות מעודכנים בפתרונות שיחזור המידע המשתכללים ללא הרף.

צוות המעבדה עובד בסביבה נקיה וסטרילית, וכולל מומחים בתחום שחזור נתונים ומידע מטלפונים סלולריים, כוננים, דיסק און קי, ומחשבים. נוכל לעזור לכם בכל תקלה שהיא, לבצע את עבודת שחזור הנתונים באופן המדויק ביותר, והמהיר ביותר, לשביעות רצונכם.

הניסיון של Dr Disc

אנחנו מצליחים לבצע שחזור נתונים ברמת הצלחה הגבוהות של כמעט 100%.

בין לקוחותינו תמצאו משרדים ממשלתיים, לקוחות מהשירות הציבורי, חברות גדולות מהמגזר העסקי במשק, כמו גם לקוחות פרטיים. גם עסקים קטנים, משפחות ולקוחות יחידים הזקוקים לעזרה בשחזור מידע שאבד להם פונים אלינו

אמינות ושירות ללא דופי

כבר בתחילת פנייתכם לDr Disc, נוכל להציע לכם יעוץ כיצד לפעול ומה לעשות, וגם בדיקה ראשונית מבלי לגרום נזק למדיית הנתונים.

אנחנו מעניקים יחס אישי לכל לקוח, קשובים לכם, ומבינים את הרגישות של איבוד מידע וקבצים החשובים לכם. אנא עזרו לנו בכך שתרשמו את כל נסיבות התקלה, אילו קבצים איבדתם, ופעלו לפי הוראות הצוות – אל תפעילו את הטלפון הפגום, אל תכניסו את הדיסק און קי חזרה למחשב, ואל תנסו לבצע שחזור מידע בצורה לא מקצועית. הגיעו אלינו כמה שיותר מהר – אצלנו אתם בידיים טובות!

מחירים תחרותיים

תוכלו לקבל הצעת מחיר, להבין דרכינו את חומרת הבעיה, להסביר לנו מה נסיבות התקלה ולומר לנו איזה מידע חיוני אבד לכם. בהתאם ניתן לכם הצעת מחיר תחרותית, ותוכלו לבדוק אותנו. אנחנו מתמחרים כל פרויקט בנפרד, לפי סוג המכשיר או ההתקן, אופי התקלה, סוג המידע הדרוש לשחזור, וכמות השירותים הדרושים לפי זמני העבודה

צריכים עזרה בשחזור נתונים מהדיסק הקשיח, מהטלפון, מהדיסק אונן קי או מכל מכשיר אחר צלצלו אלינו:

1-700-700-413

להתייעצויות עם מומחה: 1-700-700-413

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד