שחזור מידע מאייפון

שחזור מידע מאייפון

התלות שלנו במכשירי הסלולר בשנים האחרונות היא טוטאלית. הסמארטפון אינו רק אמצעי לשיחת טלפון בלבד, אלא מזמן כבר משמש גם לתיעוד מידע רב ובעצם לעבודה מחוץ למשרד, לשליחת מיילים ושימוש במספר רב של אפליקציות, ואף לתשלום בחנות או באינטרנט.

מכשירי האייפון הם בין הפופולריים מבין הסמארטפונים הנמכרים בעולם, בגלל איכויות הצילום, ההקלטה, השמע וההפעלה. ובמיוחד העיצוב והאמינות של מכשירים מבית אפל.

לכולנו קורים מקרים בהם הטלפון הנייד נפל, נתקע או פשוט עשינו פעולה שגרמה למחיקה של הודעה, תמונה, סרטון או כל קובץ אחר. במקרים בהם המידע אבד ואנחנו זקוקים לשחזור, כדאי לפנות למעבדה המתמחה בשחזור מידע מאייפון. אצלנו, בDr Disc תמצאו כלים טכנולוגים מתקדמים לשחזור של הנתונים מהאייפון, בעזרתם נוכל להציל את המידע שנמחק או נעלם.

רוצים לשחזר מידע מאייפון? צלצלו:

03-532-5203

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

באילו מכשירי אייפון אנחנו מטפלים?

Dr Disc מטפל בכל דגמי האייפון ובמיוחד ב- iphone 6, iphone 7, iphone 8 , iphone X

אנחנו מטפלים בשחזור מידע שנמחק מהטלפון כתוצאה משדרוגי גרסה, שחזור קבצים מאייפון שנפל למים, נשרף או נשבר ותקלות שנגרמו מכל סיבה שהיא.

איזה מידע ניתן לשחזר?

ברוב התקני הזיכרון אשר פועלים בסמארטפונים, פעולת מחיקה אינה גורמת בהכרח לכך

שחזור מידע מאייפוןשהמידע נמחק בפועל. מערכת ההפעלה, מסמנת את המקום שבו נמצא המידע או הקובץ כמקום פנוי שעליו ניתן לאחסן מידע וקבצים חדשים. כל עוד לא נמלא את המקום בזיכרון חדש, נוכל לשחזר את מידע ש"נמחק". שחזור מידע מאייפון צריך להיעשות באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם וצוות מעבדה מיומן.

נוכל לשחזר עבורכם את  ה- Flash , לתקן תקלות בצ’יפים האלקטרונים, ולפתור קצרים חשמליים. ניתן לשחזר אנשי קשר, סמסים, טקסטים והודעות וואטסאפ, וייבר ואפליקציות אחרות. גם הקלטות, מיקומים היסטוריים של המכשיר ופתקיות, וכמובן שחזור יומן, תמונות, סרטוני וידאו וקבצים אחרים.

מה לעשות?

המכשיר אינו עובד כראוי? מחקתם קבצים בטעות או שהם נמחקו מבלי התערבותכם? הדבר הראשון שיש לעשות הוא לכבות את מכשיר האייפון.

רשמו את כל מה שזכור לכם על התקלה, מה הוביל אליה ומה אתם חושבים שגרם לה.

הוסיפו פרטים על הקבצים שאבדו ושאתם מבקשים לשחזר והביאו את המכשיר אלינו או תשתמשו בשירות איסוף שלנו.

מומחה לביצוע שחזור מידע מאייפון יצור איתכם קשר בהקדם האפשרי, כדי שיוכל לקבל את הפרטים על הבעיה, הנסיבות בהם קרתה התקלה והפרטים והקבצים שאבדו לכם. לאחר בדיקת המכשיר גם תקבלו עדכון לגבי חומרת הבעיה ועלויות צפויות לתיקון.

כיצד אנחנו עוזרים לכם בשחזור מידע מאייפון?

ב Dr Disc אנחנו נותנים שירות לרשויות המדינה והשירות הציבורי, חברות הייטק וחברות ציבוריות או פרטיות גדולות, כמו גם לעסקים קטנים, ולקוחות פרטיים.

בניסיוננו טיפול במאות ואף אלפי מקרים של שחזור מידע מאייפון לשביעות רצונם של לקוחותינו. בסיום תהליך שחזור המידע מהאייפון, תקבלו רשימה של הקבצים ששוחזרו.

 

רוצים לשחזר מידע מאייפון? צלצלו:

03-532-5203

להתייעצויות עם מומחה: 03-532-5203

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד