שחזור חומר מדיסק קשיח

שחזור חומר מדיסק קשיח

אתם מדליקים את המחשב, נכנסים למשתמש, פותחים את הקבצים שבמחשב שלכם ומגלים כי כל הקבצים נמחקו. המקרה הזה מוכר לכם? אז ככל הנראה שנמחק לכם החומר שעל הדיסק הקשיח. אבל מה עושים עכשיו?!

אנחנו מבינים את המצב המלחיץ בו אתם נמצאים אך לצערנו אין אפשרות לשחזר את המידע באופן עצמאי, מאחר והתהליך הוא מסובך, מסורבל ודורש ניסיון בתחום. האופציה היחידה שלכם היא לנסות ולמצוא חברת שחזור מידע שתוכל לשחזר את החומר מהדיסק הקשיח שלכם במהירות, מקצועיות ואמינות.

מחפשים שירות מקצועי ומהיר צלצלו אלינו:

03-532-5203

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מה כדאי לכם לבדוק כשאתם בוחרים חברת שחזור מידע טובה? ראשית כל תשימו לב לביקורות של אנשים אחרים באינטרנט על אותה חברה, שמתמחה בשחזור מידע – מדובר באנשים שעברו מקרה זהה למקרה שלכם וחוו על בשרם את היחס מאנשי החברה, את המקצועיות שלהם ואת האמינות שלהם. דבר שני שעליכם לשים לב שחזור חומר מדיסק קשיחאליו הוא הצוות שעובד בחברה. האם באותה חברה עובד צוות מקצועי, שצבר ניסיון רב?

שחזור חומר מדיסק קשיח הוא תהליך שדורש הרבה ידע וניסיון בתחום מאחר והטכנאי צריך לפתוח פיזית את הדיסק הקשיח ולנסות להבין אם הבעיה היא בעיית חומרה או בעיית תוכנה כמו וירוס או תוכנה שטנית כלשהי. הדבר השלישי שעליכם לנסות להבין הוא מהו הציוד איתו עובדת החברה. ציוד חדיש ותוכנות מתקדמות ישפרו את סיכויי ההצלחה של השחזור שלכם. דבר נוסף שחשוב לבדוק ואולי הכי חשוב היא האמינות של החברה. ישנן חברות מזויפות שישחזרו את המידע שלכם וישמרו אותו לעצמם או עותק שלו כך שמצד אחד לא תחשדו בכלום אך בזמן הזה לאנשים זרים יש גישה למידע הכי רגיש ואישי שלכם כולל סיסמאות וזה מצב שכדאי מאוד להימנע ממנו מסיבות ברורות.

אנחנו בחברת דוקטור דיסק עונים על כל ההגדרות. יש לנו שנים של ניסיון בתחום עם אלפי לקוחות מרוצים, העובדים שלנו הם מהמקצועיים בתחום עם שנות ניסיון רבות ובעלי לימוד פורמלי בתחום, אנחנו עובדי עם הציוד הכי מתקדם וחדשני בתחום, ואנחנו מתחייבים לשמור על רמת האמינות הגבוהה שלנו ונוכל לטפל בכל תקלה במקצועיות הגבוהה ביותר. לחברה יש אף קשרים עם חוקרים ועבדות שחזור מתקדמות ברחבי העולם כך שבמידת הצורך במקרה והתיקון הינו יותר מסובך אתם מכוסים.

מעוניינים לבצע שחזור חומר מדיסק קשיח? צלצלו:

03-532-5203

אנחנו בדוקטור דיסק נשמח לעמוד לשירותכם.

להתייעצויות עם מומחה: 03-532-5203

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד