שחזור דיסק שבור

שחזור דיסק שבור

איך ניתן לבצע שחזור מידע מדיסק שבור, יש שם תמונות מאוד חשובות לי?

זו שאלה שתראו כמעט בכל הפורום הרלוונטי. התשובות גם תתקבלנה מאוד מהר. יהיו כאלו שישאלו למה לא עשיתם גיבוי מידע, אם זה כל כך חשוב? בחלקן תקבלו המלצה לתוכנה כזו או אחרת לצורך ביצוע שחזור דיסק שבור, חלקן גם יהיו זמינות ללא תשלום. בתגובות אחרות, שכתובות לרב מניסיון תקבלו טיפ מנצח – לפנות לחברה, שמציעה שירותי שחזור מידע.

אז מה העניין? למה תגובות מתחלקות?

דבר ראשון, שניתן לציין, שלרב תגובות שמספרות על תוכנות, שיכולות לעזור לעשות שחזור דיסק שבור, הן בדרך כלל של אנשים, אשר מחזיקים בידע בעולם הטכנולוגיות המתקדמות, כך שאצלם  לא תעלה שאלה זו בכלל. במקרה של דיסק תקול, הם ינסו את כל האופציות, אשר יכולות לסייע באופן עצמאי. חשוב להבהיר, שאחוז האנשים מסוג זה אינו גדול במיוחד. אבל, נאמר לטובתם שהם באמת מצליחים לשחזר את המידע ללא פניה למעבדות המקצועיות המתמחות בשחזור מידע. הם גם מוכנים לקחת סיכון, שבמידה ולא תהיה הצלחה בתהליך שחזור המידע יעלם סופית.

לכן חשוב, שלפני שתתחילו בתהליך, תחליטו האם המידע הזה נחוץ לכם ואתם לא מוכנים לוותר עליו, או שלא יקרוס העולם אם הניסיון לא יצליח. ניסיון מראה, שאם מדובר על בעלי העסקים, שמידע בדיסק שבור שווה אלפי שקלים, אז אף אחד לא ייקח סיכון מיותר ויפנה לקבלת שירות מקצועי.

להתייעצות או בירור מידע צלצלו:

03-532-5203

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

 

בחברת דוקטור דיסק מבינים חשובות על שמירת מידע ולכן מציעים שירות של גיבוי מידע בענן. אבל נגיד וקרה מקרה ולא היה לכם גיבוי, בחברה תמיד ישמחו לעזור ולבצע שחזור דיסק שבור.

תהליך השחזור

לאחר יצירת קשר עם חברה דוקטור דיסק והתייעצות עם צוות העובדים, לאחר שטכנאי הקשיב לכל התרחש, יכול לתת חוות דעת על אופי של התקלה ולפרט את על תהליך שחזור במקרה ספציפי הזה, כולל פרטים לגבי זמן הנדרש ועלות משוערת.

לצורך קבלת אנמנזה יותר מפורטת ומדויקת, לקוח חייב להעביר את ההתקן למעבדה של החברה. ניתן לעשות את זה בעזרת השליח מטעמי החברה או באופן עצמאי. דרך אגב חברה שלנו עובדת בכל הארץ.שחזור דיסק שבור

לאחר בדיקה ראשונה, טכנאים מעבירים ללקוח את הצעת מחיר, שבו נכללים פרטים כמו פירוט התקלה, זמן, הנדרש לביצוע עבודה, סיכויי הצלחה וכמובן עלות של שחזור. לאחר קבלת אישור מלקוח, צוות המעבדה תתחיל במלאכה.

בסיום העבודה צוות של החברה ייתן ללקוח גישה לקבצים ששוחזרו בהצלחה, לצורך קבלת אישור, שזה כל המידע שהיה על הדיסק. במידה ולקוח מאשר, המידע ששוחזר ישלח אליו.

תזכרו, שברב המקרים ניתן לבצע שחזור של כל המידע, בתנאי, ששימוש בדיסק נעצר לאחר שקרתה תקלה ולא היו ניסיונות של ביצוע עבודות שחזור בצורה עצמאית.

זקוקים לשחזור נתונים? פנו עוד היום לשירות מקצועי של מעבדה לשחזור מידע בטלפון:

03-532-5203

 

להתייעצויות עם מומחה: 03-532-5203

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד