שחזור דיסק קשיח לאחר פירמוט

כשהכול נראה אבוד או שחזור דיסק קשיח לאחר פירמוט

כל אדם שאי פעם התעסק באופן מעומעם עם עולם המחשוב, שאלו הם מרבית האנשים, מכיר את המונח “דיסק קשיח”, אך לא כולם יודעים בדיוק מה המשמעות שלו. הדיסקים הקשיחים הם המכשירים עליהם מאוחסן כל המידע שאנו שומרים במחשב שלנו או בטלפון הנייד. הם באים בגדלים שונים ויכולים לאחסן מידע בהתאם לכמות המקום שעליהם.

הכוננים הקשיחים הללו הם חשובים ודי עמידים, אם כי גם פגיעים לתקלות שונות. הם יכולים לספוג וירוסים, לקבל מכות פיזיות, ואף לחטוף קצר חשמלי שיגרום להפסקת הפעילות שלהם. בניגוד למסכים או למקלדות שמתקלקלות, במקרה של הכוננים יש הרבה מידע יקר ערך שהולך לאיבוד, בין אם בפן האישי או בפן המקצועי.

שחזור דיסק קשיח לאחר פירמוט

אנשים שומרים על הכוננים חומרים רגישים מאוד – כמו תמונות משפחתיות או אינטימיות, או חומרים שקשורים לאקדמיה או לקריירה שלהם. לכן, יש חשיבות גדולה לביצוע גיבוי מידע, דבר שמרביתנו כלל אינם עושים. רק לאחר שהחומרים נהרסים יחד עם הכונן, מבינים את גודל הטעות ומוכנים לשלם הרבה כסף על שחזור המידע במעבדות מתאימות.

גם אצלכם זה קרה? רוצים לדעת מה לעשות? צלצלו אלינו:

03-532-5203

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לחזור למצב אפס

כאשר הכונן הקשיח נפגם או עובד לאט, אנשים לעיתים מבצעים פרמוטים. פרמוט של הכונן אמור להחזיר אותו למצב אפס – כלומר ריק לחלוטין, אך עובד בצורה תקינה. בחלק מהמקרים, הפרמוט גורם לנזק רב ולמחיקת קבצים שלא היו אמורים להימחק ואז יש לבצע שחזור דיסק קשיח לאחר פירמוט באחת מהמעבדות שעוסקות בתחום.

הפרמוט הוא די מסוכן, במיוחד אם לא יודעים לעשות אותו כמו שצריך ולגבות את המידע בצורה נכונה. המעבדות שעוסקות בתחום מחזיקות בידע הטכני כדי להחזיר ולשחזר את אותן תמונות ומסמכים, החשובים כל כך למי שאיבד את המידע. יש הרבה מקרים אבודים, אך יש לא מעט מקרים בהם הכול רק נראה אבוד, אך אפשר להצילו בעזרתם של המומחים.

מחפשים כתובת מקצועית שתסייע לכם בשחזור לאחר פרמוט? איכות ומחיר הוגן חשובים לכם? חברת Dr.Disc, המתמחה בשחזור מידע, תשמח להעמיד לרשותכם את צוותיה המקצועיים והמנוסים שיעזרו לכם בכך.

לשחזור דיסק קשיח פנו למומחים של דוקטור דיסק:

03-532-5203

להתייעצויות עם מומחה: 03-532-5203

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד