שחזור דיסק מחשב

שחזור דיסק מחשב

מידי שבוע במעבדת דוקטור דיסק מקבלים פניות על כך שמחשב התקלקל ובזיכרון שלו שמורים תמונות וקבצים חשובים. האם ניתן לעשות משהו בנידון? בין אם מדובר בקבצי עבודה או לימודים, שאסור לאבד או בתמונות משפחתיות תמיד מומלץ לבצע גיבוי. כיום יש מגוון מאוד רחב של פתרונות גיבוי החל מכונן קשיח חיצוני ועד גיבוי מידע בענן.

אבל במידה ולא היה לכם גיבוי – פנו לקבלת עזרה מקצועית כל ניסיונות שנקרא להם חובבניים יכולים להוביל לנזק בלתי הפיך ואובדן מלא של מידע במחשב הפגום. אז נכון, שיש מגוון תוכנות פופולריות, שמבטיחות שחזור מידע בקליק, חלקן אפילו ללא תשלום כלל. אבל אם אתם לא רוצים לבזבז את הזמן היקר, תפנו לעזרה מקצועית.

זקוקים לביצוע של שחזור מידע מקצועי – Dr Disc  יכולים לעזור לכם.

צלצלו אלינו עוד היום:

03-532-5203

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

במעבדות של דוקטור דיסק עובדים טכנאים, שמבצעים את עבודתם בצורה מקצועית ומובטחת. שחזור דיסק מחשב הרי לא פעם אנשים אינם מעוניינים לחשוף את המידע שנמצא בזיכרון, כאשר אתם משתמשים בתוכנות אתם אף פעם אינם יכולים לדעת בוודאות למי נחשפת הפרטים השמורים שלכם ומידה ונחשפו, איזה שימוש נעשה בהם. עומת זה כאשר אתם מביאים את המחשב המקולקל למעבדה לצורך שחזור דיסק מחשב אתם יכולים להיות בטוחים, שהמידע אינו מועבר לאף אחד אחר חוץ מכם.

לפעמים שחזור מידע ממדיה פגומה יכול להיות מסובך או אפילו בלתי ניתן לביצוע. לכן לפני, שאנחנו נגשים למלאכה, אנחנו תמיד עושים הערכת מצב ויוצרים קשר עם הלקוח לצורך עדכון. כמו כן, חברת דוקטור דיסק מתחייבת להצלחה, שזה אומר, שלקוח לא ישלם במידה ולא הצלחנו לבצע שחזור דיסק מחשב.

במעבדות של ד"ר דיסק כל העבודה מבוצעת על ידי מומחים בתחום, בעזרת טכנולוגיות הכי מתקדמות ועם אחוזי הצלחה מאוד גבוהים. תזכרו, שלמרות הכתוב בכל הפורומים, שחזור מדיסק מחשב, זה תהליך מורכב ותוצאות של התהליך תלויות במקצועיות של טכנאי המעבדה, בתנאי שמכשיר הגיע אליהם ישר לאחר התקלה ולא נעשו ניסיונות חובבניות לשחזר מידע עם כל מיני תוכנות.

לסכום ניתן להגיד, שאם אתם רוצים לבצע שחזור מידע ממחשב ולקבל את המידע במלואו, אל תתלבטו! פנו לחברה, שמתמחה בנושא שחזור מידע וקבלו את השירות האיכותי, המהיר והמקצועי ביותר.

 צריכים עזרה בביצוע עבודת שחזור מידע מכל הסוגים – צלצלו אלינו עוד היום:

03-532-5203

זו מומחיות שלנו!

להתייעצויות עם מומחה: 03-532-5203

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד