חברה לשחזור מידע

חברה לשחזור מידע

מה תפקידה של חברה לשחזור מידע? ניתן להגדיר אותה כמו פאיה טובה מאגדות, היא עשויה לעזור במצבים, שנראים קטסטרופה וגורמים ללחץ מיותר אצל אנשים.חברה לשחזור מידע תארו לעצמכם, שלמשל, כאשר מחשב התקלקל וחייבים גישה לכל הקבצים, שמורים בו. במקרים אחרים רוצים להציל נתונים ששמורים על דיסק חיצוני או זכרון נייד. כמעט כל המידע היום נשמר בעזרת אמצעים דיגיטליים, החל טלפונים ניידים, מחשבים בבית ובעבודה, מצלמות, התקני זכרון מגוונים.אז למרות, שהכל האמצעים האלו מסעיים לכולנו גישה קלה ומתמדת למידע, עדיין קיימות לא מעט בעיות, שיכולות לגרום לחוסר נוחות. טלפון נפל ונשבר ובו תמונות, מאירוע חשוב, המחשב נתקע ובו נשמר כל פרויקט גמר.לא חסר דוגמאות מהשטח. דווקא במצבים האלו חברה לשחזור מידע מציעה את שירותיה.

צריכים שחזור קבצים? פנו עוד היום לשירות מקצועי בטלפון:

1-700-700-413

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

 

דוקטור דיסק הינה חברת שחזור מידע מהמתקדמות והמקצועיות בישראל. אנחנו עוסקים בשחזור וגיבוי מידע כבר זמן רב ומאז הקמתנו המטרה היחידה שלנו הייתה להבטיח את השירות האולטימטיבי ללקוחות שלנו שמשלב יעילות, מקצועיות, וניסיון רב בתחום שמבטיח אחוזי הצלחה גבוהים מהרגיל בשחזור המידע שלכם.

בזכות הצוות המקצועי שלנו ומטכנולוגיה מהמתקדמות בעולם, חברת דוקטור דיסק הפכה לאחת החברות האמינות ביותר בשוק הישראלי והעולמי כך שכל שעליכם לעשות הוא למסור את המחשב ואנחנו נדאג לכל השאר. העובדים שלנו הם בעלי תארים ובוגרי תוכניות מהמתקדמות ביותר בעולם בנושא שחזור המידע וגיבוי המידע מכל אספקט של המחשב שלכם בכל תקלה שיכולה להיות. אנחנו מציעים גם שירות של אסיפה והחזרת המוצר מכל חלקי הארץ.( עקב התפרצות קורונה, מומלץ להתעדכן בשירות לקוחות לגבי שירות זה).

במעבדות של החברה, צוות מקצועי יגיע לליבה של הכונן וישלוף בעזרת הכלים המקצועיים וטכנולוגיות את המידע שטמון בו. אנחנו חברה שניתן לסמוך עליה. הניסיון הרב ורמת האמינות הגבוהה שלנו היא זאת שמבטיחה לכם שהמידע ישוחזר ויוחזר ישירות ללקוח, כך ששום מידע לא נשמר אצלנו או במאגר מכל סוג שהוא, המידע יהיה בטוח מרגע מסירת המחשב עד החזרתו ללקוח כך שלא תצטרכו לדאוג במידה ויש לכם חומרים או מידע רגיש, אנחנו שומרים על דיסקרטיות מלאה בנושא.

בנוסף החברה שלנו גם מספקת שירות של גיבוי ואבטחת מידע בענן. כך שמצב כזה שבו תאבדו את כל המידע ברגע לא יקרה לכם שוב, המידע נשמר בצורה אוטומטית בתדירות יומית בשני מקומות בשרת חיצוני המובטח באמזון וגם בהתקן מיקומי. תקינות הגיבויים נדבקת באופן שוטף,במקום בטוח ומוגן כך שתמיד יש לכם ביטוח על המידע שלכם במחשב. במידת הצורך ניתן לשחזר עד 10 גרסאות אחרוה.

רוצים להתייעץ בנושא גיבוי מידע בענן או שחזור נתונים? צלצלו:

1-700-700-413

אנחנו בדוקטור דיסק נשמח לעמוד לשירותכם.

להתייעצויות עם מומחה: 1-700-700-413

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד