גיבוי לעסקים מרחוק

גיבוי לעסקים מרחוק

גיבוי לעסקים מרחוק או בשם אחר גיבוי בענן, הנו פתרון גיבוי חלופי, המאפשר לשמור על הנתונים בעוד מקום ולא רק בעסק. בוודאי שתסכימו, שלא משנה באיזה תחום עובד עסק, לרב שמירת המידע תהיה בצורה ממוחשבת וזה אומר שהמדע תמיד יהיה חשוף לפריצות, לשגיאות ולדברים נוספים ולכן חייבים לשמור עליו בצורה הכי טובה. בדיוק למטרה זו מיועד גיבוי לעסקים מרחוק.

הדרך הכי בטוחה שבעזרתה ניתן לשמור על המידע היא בעזרת גיבוי בענן. כיום שיטה זו נחשבת כהכי בטוח והכי יעילה.

רוצים לדעת יותר על גיבוי בענן מרחוק לעסקים? צלצלו:

03-532-5203

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

יתרונות של גיבוי מרחוק

קודם כל – זה תהליך, שמתרחש באופן עצמאי ואינו דורש שום התעסקות מצד של בעלי העסק. הגיבוי נעשה בצורה אוטומטית בתדירות יומית. בנוסף גם בודקים בקפדנות יתרה כל הזמן תקינות הגיבויים. דרך אגב הגיבוי נשמר בשני מקומות,גיבוי לעסקים מרחוק גם בארץ וגם בחו"ל. כך לדוגמה בחברה שלנו הגיבויים נשמרים בשרתים מאובטחים של החברת הכי טובה בתחום שמירה ואבטחת נתונים – אמזון ובמקביל נתונים מגובים גם בשרת מקומי.

כמו כן אצלנו בדוקטור דיסק מקפידים לבצע גיבוי לכל החלקים של מערכת המחשוב הקיימת בעסק, כגון מחשבים ניידים ונייחים, שרתים וכונני רשת.

יתרון נוסף של שירותי גיבוי לעסקים מרחוק – זאת אפשרות לשמור מספר גרסאות. כך תמיד תלכו לישון ללא דאגה מיותרת. בדוקטור דיסק תוכלו לבצע שחזור עד לעומק של 10 גרסאות. זה יעזור מאוד במקרה וצריך לחזור לגרסה הקודמת. הכל נעשה בצורה קלה ומהירה.

בנוסף, כל המידע הנשמר הוא תמיד מוצפן ומוגן מפני פריצות ושגיאות. גיבוי בענן – זאת השיטה הכי בטוחה. עוד דבר מאוד חשוב שמאפשר גיבוי לעסקים מרחוק זה נגישות לקבצים הנשמרים מכל מכשיר ומכל מקום. במיוחד זה חשוב לעסקים, כאשר קורה מקרה של הפסקות חשמל, תקלות טכניות ועוד. במקרים כאלו ובכל נקודת הזמן תוכלו לארגן סביבת עבודה חלופית ומוכרת בעזרת הגיבוי.

האם זה מתאים גם לעסקים קטנים?

בוודאי! נתונים ומידע עסקי הם נכס יקר אצל כל בעלי העסקים. כיום ניתן לגבות מידע מכל סוג, כולל קבצי PDF, תמונות, סרטונים ועוד מגוון רחב של סוגי בקצים. ישנם מקרים, כאשר איבוד של נתונים הביא לקריסה טוטאלית של העסק ולסגירתו. בכך מומלץ לכל עסק מהקטנים ועד הכי גדולים להשתמש בשירותי גיבוי מרחוק. בעזרת שירות זה תמיד תהיו מוגנים ובמקרה של ה"אסון הטכנולוגי" בזמן קצר מאוד תוכלו לחזור לפעילות התקינה של המשרד/ עסק. חשוב לציין, שגיבוי בענן יכול להתאים לא רק לעסקים אלא גם לאנשים פרטיים. תמיד ניתן להתאים את החבילה של הגיבוי בהתאם לצרכים האישיים ולגבות את המידע הרלוונטי עבורכם.

רוצים להרגיש שפרטים שלכם מוגנים? 

תזמינו עוד היום שירות של גיבוי מידע מרחוק בטלפון:

03-532-5203

להתייעצויות עם מומחה: 03-532-5203

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד