שחזור תמונות

 

גם אם כרטיס הזיכרון שלכם שירת אתכם יפה כמה שנים, תמיד קיימת האופציה שכרטיס הזיכרון יתקלקל ואז יהיה צורך לבצע שחזור תמונות. יש לדעת, כי כרטיסי הזיכרון שברשותינו, אינם נחשבים כמדיה אידיאלית לאחסון ובמיוחד לא לטווח הארוך. אנשים רבים שהיו בטיול בחו”ל חזרו והתברר להם, כי התמונות שלהם נמחקו. מי שהוא צלם מקצועי, עבורו זה עשוי להיות ממש סרט אימה. למשל אם הם צילמו חתונה, או צילמו תמונות לכתבה חשובה בעיתון. במקרים אלה, הצלמים, עשויים להיות חשופים לתביעות משפטיות מלקוחותיהם.

על מנת שמצב זה לא יקרה, ניתן לבצע שחזור תמונות במעבדה שתוכל לבצע פעולה זו באופן מקצועי. למרות זאת, ישנן תכנות חינמיות שניתן למצוא ברשת שטוענות כי באמצעותן תוכלו לבצע שחזור תמונות, אך לרוב התוכנות הללו יכולות לגרום יותר נזק מתועלת, ולא בהכרח ניתן יהיה לבצע שחזור תמונות גם אם תפנו למעבדה לאחר מכן.

שחזור תמונות מכרטיס זיכרוןכרטיס הזיכרון נפגע פיזית – מה עושים?

כאשר כרטיס הזיכרון נפגע פיזית, שום תוכנה לא תוכל לסייע בפעולת שחזור תמונות, ולכן יש לשלוח את התמונות למעבדה. כאשר זו חומרה, קיימת אפשרות להציל את מרבית התמונות. ראשית, אם נתקלתם בבעיה בכרטיס הזיכרון, יש להפסיק עמו כל פעולה כמו צילום נוסף באמצעות הטלפון הנייד, או המצלמה הדיגיטלית מה שעשוי להגדיל את הסיכויים לאיבוד כליל של התמונות.

 

לשחזור תמונות במקצועיות ובמהירות פנו עוד היום לדוקטור דיסק:

1700-700-413

 

אנשים שאוהבים לצלם, יכולים לחוות תקלות כמו מחיקה בשוגג של תמונות שהיו חשובות להם. גם אם מדובר בטלפון נייד הפועל על תוכנת אנדרואיד כאשר הנתונים עשויים להתחלף פתאום. במקרה זה, הסיכוי לבצע שחזור תמונות יהיה גבוה יותר אם תפנו ישירות למעבדה. אנשים רבים מחזיקים כוננים חיצוניים קשיחים וכן, דיסק און קי, על מנת לגבות את התמונות על מנת שאם יקרה חלילה איזה שהוא מצב שבו התמונות יימחקו, ניתן יהיה תמיד לבצע שחזור תמונות באמצעות הדיסק הקשיח או בדיסק און קי.

שחזור תמונות מהמחשב

איבדתם תמונות במחשב?

במידה ונמחקו לכם תמונות מהמחשב, תוכלו לשחזר אותם באמצעות מעבדת מחשבים המתמחה בחומרה. ייתכן כי הדיסק הקשיח שלכם נפגע בגלל נפילה של המחשב או מכה שקיבל. מעבדות רבות הן בעלות הכלים המתאימים ביותר לשחזור של קבצים ותמונות, מה שבהחלט יכול לסייע לכם בהצלתם. כולנו יודעים מהי ההרגשה שאנו מאבדים תמונות עם ערך סנטימנטלי רב, אבל באמצעות הטכנולוגיה, ניתן יהיה להציל את הקבצים והתמונות ולדאוג לגיבוי נאות, כך שדבר זה לא יחזור על עצמו.

רוצים לשמור על התמונות שלכם? כדאי תמיד להתייעץ עם איש מחשבים או טכנאי במעבדת טלפונים ניידים, אשר יוכל לייעץ לכם לגבי גיבוי בענן או גיבוי נכון אחר של הקבצים. צלמים רבים שזה מקצועם, כבר יודעים מה ניתן לעשות בכדי שלא יאבדו עבודה חשובה כמו פרויקטים שונים של צילום ששייך ללקוחותיהם ועשוי אף לפגום בשמם הטוב.

 

נמחקו לכם תמונות מכרטיס הזיכרון, המחשב, הדיסק הקשיח או הטלפון הסלולארי? פנו כבר עכשיו לדוקטור דיסק:
1700-700-413

להתייעצויות עם מומחה: 1-700-700-413

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד