שחזור מידע מדיסק און קי

קל וזמין אך מסוכן

העזרים הדיגיטליים שיש בידינו כיום הם גדולים מאוד. לא מדובר בטלפונים הסלולריים ובמחשבים הניידים והנייחים, אלא בכל האלמנטים הסובבים שעוזרים לנו לשמור על המידע שלנו. לכל אחד מאתנו יש מספר דיסק און קי, או התקן USB בשמו השני, בגדלים שונים, המחזיקים מידע שונה. גם כרטיסי זיכרון הם מאוד פופולאריים, כי כולם יודעים שהמקום במחשבים או בטלפונים נגמר בסופו של דבר.

ניהול מידע הוא לא פשוט מכיוון שהוא דורש התעסקות. לא קל לגבות את המידע, למצוא זמן למחוק דברים לא רלוונטיים ובמרבית המקרים, כל החומר מפוזר בין כל הכוננים הקשיחים והניידים, וכמובן הדיסק און קי וכרטיסי הזיכרון. בסופו של דבר, חשוב לזכור שמדובר במכשירים דיגיטליים שסופם להתקלקל ואז יש צורך לפנות למקצוענים – מעבדות לשחזור מידע. המעבדות לשחזור המידע יכולות לעשות את הבלתי ייאמן ולהחזיר מידע אבוד מכוננים, דיסק און קי וכרטיסי זיכרון. המידע של המכשירים הללו הוא בדרך כלל יקר ערך, הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית.

שחזור מידע מדיסק און קי יכול להיות מאוד מאתגר מכיוון שמדובר במכשירים קטנים מאד שיכולים להיהרס בקלות. הם נוטים לספוג אליהם וירוסים והם עדינים מאוד, מה שגורם למעגלים החשמליים שבהם להתרופף. עם זאת, התקלה הנפוצה ביותר היא בחיבור הפיזי של המכשיר, מה שמאפשר תיקון קליל. שחזור קבצים מדיסק און קי הוא לעיתים קל יותר ממה שחושבים.

לקבל הכול בחזרה

בנושא כרטיסי הזכרון העניין הוא מעט שונה. שחזור מידע מכרטיס זיכרון הוא מאתגר יותר מפני שאין שום אלמנט של חיבור, אלא רק מעגלים חשמליים מאוגדים בתוך מכשיר מאוד קטן. המכשיר הוא עדין מאוד ומכיוון שהוא נייד, הוא עלול ליפול ולהינזק בצורה בלתי הפיכה. עם זאת, גם כאן, בנושא של שחזור כרטיס זיכרון יש הרבה פתרונות טכניים ופיזיים שאפשר להיעזר בהם לצורך השחזור.

על כרטיסי הזכרון והדיסק און קי יש שני סוגים עיקריים של קבצים – תמונות ומסמכים. שחזור קבצים מכרטיס זכרון בדרך כלל נעשה כדי להחזיר מסמכים חשובים שקשורים למקצוע של האדם, או תמונות שבדרך כלל מגיעות מהפן האישי. שחזור תמונות מכרטיס זיכרון זוהי פעולה שאנשים מוכנים לשלם עליה הרבה כסף, כי היא מאפשרת להם להחזיר תמונות אינטימיות וחשובות של המשפחה ובני הזוג.

שחזור תמונות שנמחקו מכרטיס זכרון זה אפשרי, אך רק באמצעות אנשי מקצוע מטעמן של המעבדות הטובות והאיכותיות ביותר. ניתן לבצע שחזור תמונות מכרטיס זכרון גם כשהכול נראה אבוד, והמכשיר נראה הרוס לחלוטין, אך כדאי קודם כל להתייעץ עם אנשי המקצוע.

זקוקים לשירותי שחזור תמונות או קבצים? איכות ומחיר נוח חשובים לכם? חברת Dr.Disc, המתמחה בשחזור מידע, תשמח להעמיד לרשותכם את צוותיה המקצועיים והמנוסים שיעזרו לכם בכך. לפרטים, צרו קשר בטלפון 1-700-700-413

 

להתייעצויות עם מומחה: 1-700-700-413

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד