שחזור מחשב נייד

המעבדות הטובות ביותר

המחשבים הניידים הם ככל הנראה המכשירים החשמליים הנפוצים ביותר לשימוש ביתי. אנחנו משתמשים בהמון מכשירים אלקטרונים ביום יום, וכמובן במכשיר הסלולרי שלנו יותר מכל, אך נראה שכאשר אנחנו בבית ורוצים לגלוש להנאתנו, לשמור תמונות וסרטונים אישיים, לכתוב, לעבוד או ללמוד, אנחנו משתמשים במחשבים הניידים שגם הולכים ומשתכללים עם השנים ומספקים לנו יותר אפשרויות.

המחשבים הניידים הפכו פופולאריים יותר מהמחשבים הנייחים, מכיוון שהם נוחים יותר, אפשר להשתמש בהם במטבח או בסלון ואפילו על הדלפק בפינת האוכל. אפשר לקחת אותם ממקום למקום והדבר החשוב ביותר – המשתמש הממוצע לא באמת זקוק לביצועים המשופרים של המחשבים הנייחים בתחומים מסוימים. רק גיימרים כבדים ומתכנתים, אשר זקוקים לתוכנות כבדות ומסובכות, חייבים לעבוד עם מחשבים נייחים בעלי עוצמה רבה.

לאור השימוש הרב במחשבים הניידים בסקטור הפרטי, יש הרבה דברים שיכולים להתקלקל, בין אם מדובר בחומרה או בתוכנה, במעבדים, במסכים, במקלדת, בחיישנים השונים, בלוחות האלקטרוניים וכמובן שבכוננים הקשיחים ובאמצעי שמירת המידע. מבין כל התקלות, אלו אשר גורמות לאיבוד מידע חשוב הן הכואבות ביותר ולכן, כאשר יש צורך לשחזר מידע שאבד, חשוב למצוא מעבדה טובה המבצעת שחזור מחשב נייד באופן ייעודי.

במהירות ובתמחור הגיוני

כיום, יש הרבה מאוד סוגים של מעבדות וכמו כל בית עסק, יש מעבדות טובות ואיכותיות ויש מעבדות שמנסות לעבוד מעט ולייצר הרבה רווח. המעבדות הפחות מוצלחות מתמחרות את העבודה גבוה, “לוקחות” את הזמן, וכמובן, עושות עבודה באופן שאיננו מקצועי.

המעבדות הטובות עושות את העבודה על הצד הטוב ביותר, במהירות ובתמחור הגיוני, אשר מאפשר להחזיר ללקוח את המידע החשוב שאבד לו מבלי לנצל את המצב. אנשי המקצוע הטובים יודעים לשחזר מידע שאבד ממכשירים שנפגעו, גם אם המצב נראה אבוד לחלוטין.

מחפשים כתובת אמינה, מקצועית ומנוסה לצורך שחזור מידע ממחשב נייד? חברת Dr.Disc, המתמחה בשחזור מידע, תשמח להעמיד לרשותכם את צוותיה המקצועיים והמנוסים שיעזרו לכם בכך. לחברה שירותי שחזור מידע המתבססים על פיתוחים של שנים ומתבססים על איכות גבוהה ללא פשרות. לפרטים, צרו קשר בטלפון 1-700-700-413

 

להתייעצויות עם מומחה: 1-700-700-413

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד