שחזור טלפון אנדרואיד

להרים את המערכת

העולם נחלק לשניים – אנשים שמעדיפים אייפון ואנשים שלא יכולים ללא אנדרואיד. שתי מערכות ההפעלה המובילות בעולם גורמות תמיד לסערה לגבי מה עדיף ובהרבה מובנים, הן אפילו שינו את פני הדיגיטל של ימינו. כיום, כל מתכנת אפליקציות צריך ללמוד לעבוד על שתי המערכות ומי שמעדיף את המערכת של אפל, מוטב לו שילך אתה לאורך כל הדרך, שכן אין לו אלטרנטיבה.

לאחר הבאז שהיה על אפל לפני מספר שנים ולאור העובדה שאנשים הבינו שטלפון לא חייב לעלות 4,000 שקלים, האנדרואיד קצת השתלט על התחום, לפחות במעט. אנשים קונים כיום טלפונים זולים יותר מבוססי אנדרואיד ולומדים כי המערכת היא מאוד ידידותית למשתמש. עם זאת, כמו המערכת של אפל, היא אינה חסינה מתקלות.

המכשירים הדיגיטליים שלנו אשר מבוססי אנדרואיד, בין אם מדובר בטלפונים סלולריים או בטאבלטים, מחזיקים לרוב הרבה מאוד מידע. אנשים מצלמים במכשירים הללו תמונות אישיות ואפילו שומרים עליהם מסמכים רגישים ומידע חשוב בפן המקצועי. לכן, חשוב מאוד לבצע גיבויים למידע הזה, שיכול להיות רגיש מאוד. כאשר לא מבצעים גיבוי, חשופים לאיבוד המידע בגלל תקלות שונות.

חומרה או תוכנה

המכשירים הללו הם עדינים מאוד ויכולים לייצר תקלות הן מבחינה החומרה שלהם והן מבחינת התוכנה. כל החומר יכול להיעלם ברגע בגלל מכה למכשיר, קצר חשמלי או סתם וירוס. לאחר שזה קורה, מבינים את גודל המכה והרבה מאוד אנשים מחליטים לשחזר את המידע במעבדות מקצועיות.

המעבדות הללו מבצעות גם שחזור טלפון אנדרואיד בצורה מקצועית ויכולים להחזיר את כל המידע שהיה על הכונן של המכשיר. בעזרת עבודה שהיא פיזית על החומרה או טכנית על התוכנה, אפשר לבצע שחזור מושלם ולהחזיר את כל החומרים הללו, שהם לא ברי החלפה מבחינה אישית או מקצועית.

מכשיר האנדרואיד שלכם התקלקל ואתם מחפשים כתובת שתוכל לבצע עבורכם את שחזור המידע שהיה בו? ניסיון, מקצועיות ומחיר הוגן חשובים לכם? חברת Dr.Disc, המתמחה בשחזור מידע, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים, צרו קשר בטלפון 1-700-700-413

 

להתייעצויות עם מומחה: 1-700-700-413

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד