שחזור הארד דיסק חיצוני

עבודה חיצונית

בעיית אחסון המידע שלנו היא בעיה ידועה ודורשת התעסקות תמידית. כולנו מכירים את הרגע בו הטלפון או המחשב שלנו פשוט לא מספיקים, ויש צורך במקום נוסף בו נוכל לאחסן את התמונות והמסמכים החשובים שלנו. אפשר להשתמש בדיסק און קי או בכרטיסי זיכרון שונים, אך אלו פתרונות קצרי מועד.

הפתרון המועדף הוא כמובן קניית הארד דיסק חיצוני גדול שיוכל לאחסן כמות עצומה של תוכן. ההארד דיסקים המודרניים הם גדולים מאוד ושימושיים כאשר רוצים לאחסן מידע שלא נמצא בשימוש יום יומי. אפשר לשמור בו תמונות ישנות, מסמכים, תיקי עבודות וקבצים שפשוט לא מוצאים להם שימוש באופן רציף, אך אי אפשר למחוק אותם.

המחשבה מאחורי קניית הארד דיסק היא מאוד חכמה, כי גיבוי הוא קריטי ויכול להיות לעזר ברגעים הקשים, אך בגלל שהכוננים הניידים בדרך כלל לא נמצאים בשימוש ביום יום, הם נוטים להתקלקל ולאבד את כל האמון שנתנו בהם. הכוננים הללו, כמו כל מכשיר דיגיטלי, הם עדינים, וכל מכה או קובץ רע שנכנס אליהם יכול לגרום לנזקים גדולים.

כלום לא אבוד

כאשר ההארד דיסק החיצוני מתקלקל, ורוצים לשחזר את המידע, פונים למקצוענים – למעבדות המיוחדות שיודעות לבצע שחזור הארד דיסק חיצוני כדי לשחזר את המידע. השחזור נעשה כמובן בהתאם לאופי התקלה – בין אם מדובר במכה פיזית או בווירוס שחדר. במעבדות יש מתכנתים מקצועיים שיודעים לעבוד עם חומרה ותוכנה כאחד, ולהחזיר את המידע האבוד ממצב שנראה לא פשוט.

הטכנולוגיה לעיתים מדהימה אותנו וגם אם נגיע למצב בו הדיסק הקשיח שלנו במצב קשה מאוד, עדיין אפשר לקוות שהמעבדות האיכותיות הללו יוכלו להוציא את המרב ולשחזר את המידע החשוב שלנו, בין אם מדובר בתמונות משפחתיות או בחומר המיועד לכתיבת סמינר. כך או כך, הפיתוחים של השנים האחרונות והקדמה בתחום, שקשה להתעלם ממנה, הופכים את חיינו לקלים יותר, לפחות בתחום זה, ומונעים מאתנו נזקים של ממש.

זקוקים לשירותיה של חברה המציעה פתרונות שחזור מידע, שחזור הארד דיסקים חיצוניים? חברת Dr.Disc, המתמחה בשחזור מידע, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים, צרו קשר בטלפון 1-700-700-413

 

להתייעצויות עם מומחה: 1-700-700-413

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד