גיבוי מידע

הנכס חשוב ביותר של בית העסק שלך זה המידע

אחת הסכנות הגדולות ביותר למידע  שלך כיום הינם וירוסים מסוג  "וירוס כופר. וירוס זה מצפין את כל הקבצים במחשב ובכל התקן גיבוי המחובר למחשב כולל כונני רשת. המשתמש נדרש לשלם סכומים בין 500-2000$ כדי לקבל את המידע חזרה. יחודו של הוירוס נובעת  מהעובדה שהוא לא תמיד יזוהה על ידי תוכנת  האנטי וירוס המותקנת במחשב. הדרך היחידה לקבל את המידע חזרה הינה לשל את דמי הכופר. בשנת 2017 שולמו כ 30 מיליאר דולאר דמי כופר עבור המידע.

הדרך הבטוחה ביותר לשמירת המידע היא באמצאות גיבוי ענן. חברתנו מספקת שירותי גיבוי ואבטחת מידע לעסקים. הפתרון שגיבשנו נותן מענה למתקפת וירוס כופר, ולכל התרחיש אפשרי של אבדן מידע. הוא כולל את המרכיבים הבאים
גיבו המחשבים נעשה באופן אוטומאטי  בתדירות יומית. כשאנו  מנטרים באפן שותף את תקינות הגיבויים

גגיבוי  לשני מוקדים: לשרתים המאובטחים של חברת אמאזון. ולהתקן אחסון מקומי המחובר למחשב

גיבוי מלא. אנו מגבים את כל מערכת המחשוב: מחשבים נייחים, מחשבים ניידים, שרתים, כונני רשת

אפשרות לשחזור 10 גירסאות אחרונות של כל קובץ  במחשב

הגיבו מוצפן ברמת ברמת הבטחה צבאית

להתייעצויות עם מומחה: 03-532-5203

מרכז המידע

כיצד משחזרים מידע

כשאנו מוחקים מידע מהכונן . אנו לא מבצעים כל שינוי בקובץ. מרכת הקבצים מגירה את המקום בו מאוחסן הקובץ כמקום פנוי לכתיבה. בכל זמן שלא נכתב מידע חדש באותו אזור בדיסק בו נימצא הקובץ הקובץ ישאר בשלמותו. וכן ברוב הקרים ניתן לשחזר מידע שנמח.ק. גם כאשר אנו םרמטים (םירמוט מהיר) את הכונן.

קרא עוד

הכונן מתקתק מה זה אומר?

כשהכונן משמיע נקישות משמעות הדבר שרשי הקריאה אינם מצליחים לקרא כל מידע מהכונן ולכן הם נעים מצד לצד ומכים על דפנות הכונן. מספר גורמים יכולים להיות לכך ראשי קריאה פגונים. זאת הסיבה ההנפוצה היותר. עם הנקישות מופיעות מיד לאחר חבטה מירב הסיכויים לכך שראשי הקריאה נחבטו ואינם מתפקדים יותר.

קרא עוד

סוגי התקלות בכונים קשיחים

ראשי הקריאה אחראים על קריאה/ כתיבה של המידע לדיסק הקשיח . אין כל דרך לשחזר מידע מכונן קשיח אם ראשי הקריאה אינם תקינים ויש צורך לבצע החלפת ראשים בדיסק לצורך השחזור. לצורך זה יש למצא דיסק קשיח זהה לחלוטין לדיסק הפגום , לפתוח את הדיסק בחדר נקי ולבצע את החלפת הראשים התקולים.

קרא עוד